Reina saldırganına benzeyen kişiyi darp ettiler

Yılbaşı gecesi Reina saldırısını yapan teröriste benzetilen bir kişi feci şekilde darp edildi. Pendik’te Reina saldırganına benzeyen bir kişi terörist zannedilerek tekme tokat linç edildi. Türkmenistan uyruklu K.M. adlı kişi bir grup tarafından linç edilircesine dövüldü.

Türkmenistan uyruklu K.M. önce vatandaşlar tarafından takip edildi. Daha sonra da terörist olduğuna inandıkları için vatandaşlar tarafından tekme tokat darp edildi. Daha sonra saldırgınan nin vize süresini geçirdiği için sınır dışı edileceği öğrenildi.

Pendik’te yürürken Reina saldırganına benzetildiği için vatandaşlar tarafından takip edilen ve kaçmaya çalışınca yakalanan K.M., darp edildi. Olay yerine ihbür üzerine gelen polis ekipleri acımasızca dövülen kişiyi polis aracıyla karakola götürdü. Yapılan işlemler sırasında K.M. adlı kişinin Reina saldırısını gerçekleştiren terörist olmadığı belirlenirken, Türkmenistan vatandaşı olan K.M.’nin vizesi dolduğu gerekçesiyle sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne gönderildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]