Rasim Ozan Kütahyalı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle hazırlanan iddianamede Aziz Yıldırım’a hapis istemi

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında,flaş gelişme… Yıldırım’la ilgili  gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendiği haber veriliyor.

YILDIRIM’LA İLGİLİ 4 YILDAN 2 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

Aziz Yıldırım hakkında Rasim Ozan Kütahyalı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle iddianame hazırlandığı ortaya çıktı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Aziz Yıldırım şüpheli olarak yer aldı.  18 Nisan 2016 tarihinde Yıldırım’ın yaptığı basın açıklaması sırasında, Rasim Ozan Kütahyalı’ya yönelik, “Rasim Ozan’a, Ümit Özat’ın Pereira’nın elinin sıkmamasını ben söylemişim. Bu kadar gerizekalı, bak gerizekalı diyorum. Böyle ahlaksızlık olmaz. Çekiyorlar viskiyi program yapıyorlar. Paralelden kaldı bunlar. Yarın başka bir şey olsun oraya dönerler” ifadelerinin yer aldığı bildiriliyor.

Aziz Yıldırım’ın ifadesine yer verilen iddianamede, hakaret kastının bulunmadığını söylediği belirtildi. İddianamede, Aziz Yıldırım’ın, Rasim Ozan Kütahyalı’ya ‘hakaret’ suçundan 4 aydan 2 yıl 8 aya kadar hapisle cezalandırılması istendi.
 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]