RAMAZAN’IN EĞLENCESİ SAPPHİRE ÇARŞI RAMAZAN SOKAĞINDA!

Geleneksel Ramazan etkinlikleri Sapphire Çarşı Ramazan Sokağında bir başka yaşanıyor…

On bir ayın sultanı Ramazan, Sapphire Çarşı Ramazan Sokağında geleneksel etkinlikliklerle yaşanıyor. Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün devam edecek etkinlikler, 15:00-19:00 saatleri arasında ziyaretçilerine keyifli bir Ramazan yaşatacak.

4 adet karnaval çadırında gerçekleşecek olan Ramazan etkinliklerinde; Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz Hacivat Atölyesi, Müzikli Orta Oyunu ve Çadır Oyunları gibi geleneksel Ramazan etkinliklerin yanı sıra, Sapphire Çarşı Ramazan sokağını ziyaret eden ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanabilecekleri Ramazan Çarkına da katılabilecekler. Ramazanın coşkusunun yaşanacağı Ramazan Sokağında, ziyaretçiler ramazan kostümlerini giyerek fotoğraf çektirebilecekler ve yüz boyama etkinliklerine katılabilecekler. Ayrıca Ramazan boyunca geleneksel horoz şekeri ve Ramazan şerbeti dağıtımı ile de ziyaretçilere gelenesekl Ramazan tatları sunulacak.

nuitt-2
Sapphire Çarşı Hakkında:
Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor. Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]