Ramazan ekranında hangi ilahiyatçı hangi kanalda olacak?

Ramazan ayında TV ekranları şenleniyor. Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da da sevilen ilahiyatçılar TV ekranlarında olacaklar. Peki, Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş, Fatih Çıtlak, Emre Dorman gibi sevilen ilahiyatçılar bu Ramazan’da hangi TV kanalında olacak? İşte haberin ayrıntıları…

İŞTE ÜNLÜ İLAHİYATÇILARIN RAMAZAN’DAKİ KANALLARI

NİHAT HATİPOĞLU: Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu her Ramazan’da olduğu gibi yine ATV ekranında olacak. Hatipoğlu hoca hem iftar hem de sahur programlarıyla ATV’de ekrana gelecek.

MUSTAFA KARATAŞ: Prof.Dr.Mustafa Karataş hoca, geçtiğimiz Ramazan’larda Show TV’de ekrana geliyordu. Hoca bu kez Ramazan ayı boyunca sahur programıyla Kanal D ekranında olacak. Mustafa Karataş ayrıca yine Kanal D’de hafta içi her gün 12:45’te “Paylaşmak Güzeldir” adlı program yapacak. Karataş’a bu programda Nilüfer Bereket eşlik edecek.

FATİH ÇITLAK: Fatih Çıtlak hoca bu Ramazan’da da geçen Ramazan olduğu gibi Star TV ekranlarında olacak. Fatih Çıtlak sadece sahur programıyla Star TV izleyicisiyle buluşacak.

EMRE DORMAN: Son dönemde Türk izleyicisinin dikkatini çeken ilahiyatçılardan Emre Dorman ise hem Beyaz TV’de hem de TV8’de ekrana gelecek. Emre Dorman,  Prof.Dr. Mehmet Okuyan’la birlikte Ramazan ayı boyunca 19:30’da Beyaz TV’de olacak. Dorman, yine Ramazan ayı boyunca 00.15’te Kur’anın İzinde programıyla TV8 ekranlarında olacak. Dorman, ayrıca Ramazan ayı boyunca Hürriyet’te yazacak.

SERDAR TUNCER: Bu Ramazan ayında ekranda olmayacağını açıkladı. Tuncer neden ekranda olmayacağına ilişkin detay vermedi. Tuncer bu bilgiyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]