Radyo Akademi Ödülleri sahiplerini buluyor

Türkiye’nin Radyo Oskarları olarak öne çıkan Radyo Akademi Ödülleri 6 Mayıs Cuma Akşamı Sahiplerini Buluyor. Gecede 8 Sanatçı, yeni şarkılarını ilk kez bu gece seslendirecek.

Bu sene 2. si düzenlenen Türkiye’nin en büyük radyo ödül organizasyonu olan Radyo Akademi Ödülleri’nde sektörün en başarılı radyo ve radyocuları Türkiye’de ilk radyo yayının başladığı 6 Mayıs tarihinde ödüllerine kavuşuyor.

Dünyanın en güvenilir sistemlerinin başında gösterilen “Facebook Oylama Sistemi” Türkiye’de ilk kez bu organizasyonda kullanıldı.

Serdar Ortaç, Rafet el Roman, Kendi, Zeo, Suadiye, Orhan Ölmez, Ahmet Selçuk İlkan ve Suat Suna yeni şarkılarını ilk kez bu gece sevenleriyle buluştururken Aynur Aydın ve Tuğba Özerk de performanslarıyla sahnede olacak.

Gecenin sunuculuğunu oyuncu Murat Serezli ve TRT FM programcısı Banu Karakuş üstlenirken, Türkiye’de ilk defa bir gala gecesinde bir bayan, NTV Radyo Spikeri Öykü Özdoğan, gecenin sunumuna dış ses olarak katkıda bulunacak.

Bu yılki organizasyona Beykoz Belediyesi ev sahipliği yaparken İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Fonex Kozmetik katkıda bulunuyor.

Organizasyonu İyi İşler tarafından gerçekleştirilen Radyo Akademi Ödülleri gala gecesi canlı olşarak Kral TV, TMB TV ve 50 yerel televizyon kanalından aynı anda yayınlanacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]