Racon’un 2. bölümünde neler olacak?

“Geleneksel değerlerle modern dünyanın savaşı”nın anlatıldığı ATV’nin sevilen dizisi Racon Ailem İçin’in 2. bölümüyle 17 Mart Salı akşamı saat 20:00’de ekrana gelecek. TMC-Erol Avcı’nın yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapıyor. Racon’un hikayesi Ahmet Ümit’e ait. Senaryo grubunda ise Ali Can Yaraş, Özge Efendioğlu yer alıyor.

Racon’da Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Sezin Akbaşoğulları, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen, Tomris İncer gi,bi önemli oyuujcular oynuyor.
Racon’da aile olmanın tüm güzelliklerini, sıcaklığını, zorluklarını ve aile kalabilmek için verilen mücadeleyi tüm yönleriyle işleyip hepimizin her gün yaşadığı sorunlar hikâe ediliyor.

Racon 2.bölüm özeti:

Sedef’in kardeşi Engin’in cinayete kurban gitmesiyle Atmacaderesi’ndeki bütün dengeler altüst olur. Kenan Korhan, Engin’in katilini bulacak, suçlunun cezasını kesecek, adaleti sağlayacaktır. Fakat Kenan’ın bilmediği bir gerçek vardır: Engin’in katili, öz oğlu Adnan’dır.

Tüm bunlar olurken Yağmur ve Tekin birbirlerinden ne kadar kaçmaya çalışsalar da hissettikleri büyük aşkla yeniden yakınlaşırlar. Recep’in intikam planlarının sırasıyla işlemeye başlaması, Adnan’ın büyük bir tuzağın içine düşmesi olayları iyice karıştıracak, Atmacaderesi’nde iyinin ve kötünün hesaplaşmasını başlatacaktır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]