PTT Ramazan Bayramı’nda açık mı?

Vatandaşın hayatını kolaylaştıracak iş ve işlemlere imza atmaya büyük önem veren Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), bu anlayışla hizmetlerine Ramazan Bayramı’nda da hız kesmeden devam edecek. Şirket, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki hizmetlerinin bayram tatilinde de aksamadan yürütülmesi ve vatandaşların herhangi bir mağduriyete uğramaması için gerekli tüm tedbirleri aldı.

PTT RAMAZAN BAYRAMINDA ÇALIŞACAK

Ramazan Bayramı öncesinde tebrik, davetiye, posta kargosu, kargo ve telgraf trafiğinin önemli ölçüde artacağını göz önünde bulundurarak gönderilerin süratli bir şekilde alıcılarına tesliminin sağlanması yönünde gerekli hazırlıkları yapan PTT A.Ş., vatandaşları bayram tatilinde de yalnız bırakmayacak. İşlem yoğunluğunun fazla olduğu ve halihazırda cumartesi günleri açık bulunan büyük PTT işyerleri, bayramın ikinci ve üçüncü günleri de hizmet verecek.

Her ilde en az bir PTT işyeri açık olacak. Böylece vatandaşlar, Ramazan Bayramı’nda hem aileleri, yakınları ve sevdikleriyle beraber olmanın sevincini hem de herhangi bir gecikme olmaksızın işlemlerini PTT işyerlerinden yapmanın mutluluğunu bir arada yaşayacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]