Televizyon

Prison Break efsanesi kaldığı yerden devam edecek

Milyonların takip ettiği efsane dizi Prison Break 2017’de ekranlara yeniden dönüyor. Tüm dünyadan milyonlarca hayran kitlesine sahip olmayı başaran Prison Break adlı dizi FoxCrime kanalından izleyicisiyle yeniden buluşacak.

Reyting rekorları kıran dizi, oyuncu kadrosu ve 10 bölümlük 5. sezonu ile hayranları ile yeniden mutlu edecek.

FoxCrime’ın önümüzdeki sezona damga vuracak sürprizi, 2005-2009 yılları arasında ekranlarda efsaneye dönüşen Prison Break’in, 8 yıl aradan sonra yayınlanmaya başlayacak 5. sezonu oluyor. Kısa süre önce 5. sezon çekimlerinin başlamasıyla ilgili fısıltıları dolaşan Prison Break, 10 bölümlük 5. sezonu ile 2017’de FoxCrime ekranlarında hayranları ile buluşuyor. Başrol oyuncuları Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar ve Paul Adelstein’ın yeniden aynı heyecanla izleneceği ve 4. sezona dair tüm soruların cevaplarının ortaya çıkacağı 5. sezonda aile, aşk, adalet ve özgürlük tanımları Fas’ta çekilen farklı bir kaçma planı ile ekranlarına geliyor.

4. sezonda öldüğü zannedilen Michael Scofield’in yaşadığına dair bir ipucu ile gelen T-Bag, Lincoln Burrows’u yeniden harekete geçiriyor. Michael’ın karısı Sara’nın yeşeren umudu ve Lincoln’un kararlılığı yeni bir arayışa sebep oluyor. Başka topraklarda, hayatına tutsak olarak devam eden Michael ve onu kurtarmaya çalışan Lincoln, her zamankinden daha da heyecanlı bir kaçış planıyla 10 bölümlük 5. sezon ile ekranda. 2017’ye damgasını vuracak Prison Break’te önce geçmiş sezonların bilinmezleri açıklanıyor daha sonra yeni sorular ile tüm heyecan yeniden yaşanıyor.

Prison Break, 10 bölümlük 5. sezonu ile mini dizi olarak 2017’de FoxCrime ekranlarına geri dönüyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı