Poyraz Karayel’in ne zaman başlayacağı belli oldu

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgi ile izlenen dizilerinen biri olan Poyraz Karayel’in ne zaman başlayacağı şimdiden izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. İzleyicileri şok edecek bir sezon finaliyle ekranlara gelen dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizinin yapım şirketi dizinin eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacağı duyurdu.

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in yeni sezonu merak konusu oldu. Başrollerinde Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve Ataberk Mutlu’nun yer aldığı dizinin sezon finali bölümü şok etkisi yaratmıştı. Poyraz’ın ölüp ölmeyeceği merak edilirken diziyle ilgili gelişmeler izleyiciler tarafından merak edildi.

POYRAZ KARAYEL NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Poyraz Karayel’in eylül ayında yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanacağı açıklandı. Poyraz Karayel’in durumunun belli olmaması büyük heyecan uyandırdı.

POYRAZ KARAYEL’İN YENİ SEZONUNDA YÖNETMEN DEĞİŞİKLİĞİ

Sevilen diziyi ilk bölümden beri Çağrı Lostuvalı yönetiyordu. Çağrı Lostuvalı sezon finalinde diziden ayrıldı. Ünlü yönetmen Lostuvalı’nın yerine son olarak ‘Hayatımın Aşkı’ dizisini yöneten, daha önce ise ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi dizilerde yardımcı yönetmenlik vazifesi üstlenen Osman Taşçı getirildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]