Polat Alemdar’ın en yaman rakibi Survivor All Star olacak

Acunj Ilıcalı’dan süsrpriz bir hamle daha…Yayınlandığı 5 günde de yüksek reytingleri ile zirveden inmeyen Survivor All Star’ın yayın günü 6′ya çıktı. Survivor hayranları artık 6 gün Survivor All Star keyfi yaşayacakları için oldukça mutlu.

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği yarışma programı artık perşembe akşamları da ekrana gelecek. Maral En Güzel Hikayem dizisinin sezon finali yapmasıyla boş kalan Perşembe akşamları böylece Survivor All Star ile doldurulmuş oldu. Sadece Pazartesi günleri Total’de Paramparça’yı geçemeyen Survivor All Star, ekrana geldiği diğer 4 günde ise reyting birincisi oluyor. Survivor All Star’ın Perşembe günleri de yayınlanmaya başlamasıyla, Kurtlar Vadisi Pusu arasında yaşanan rekabetin nasıl sonuçlanacağı şimdiden merak ediliyor.

Haziran ayı sonunda Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleşecek olan büyük finalle ekrana veda edecek olan Survivor All Star, ilk yayınlanmaya başladığında  haftada 3 gün yayınlanıyordu. Survivor All Star yeni bölümleriyle cumartesi, pazar, pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe 20.00′da Tv8′de ekranlarında olacak. Yarışma sadece Cuma günleri ekranda olmayacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]