Pokemon Go hileleri oyuncuların tepkisini çekiyor!

Dünya genelinde kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan Pokemon Go her kesim tarafından sıkça oynanmaya başladı. Türkiye’deki Google Play Store ve Apple Store mağazalarında henüz yerini almayan oyun farklı ülkelerin sistemiyle ülkemizde birçok kişi tarafından indirilip oynanmaya başladı. Pokemon Go hileleri birçok kişi tarafından dikkat çeken unsurlardan birisi oldu.

Henüz dünyanın birçok ülkesinde piyasaya dahi çıkmayan Pokemon Go şu an en çok oynanan oyun ünvanını almayı başardı. Birçok garip hikayesiyle de hayatımıza giren oyun kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Fakat Pokemon Go’da yaşanan bazı gelişmeler oyuncuların kafasını karıştırıyor. Hilelerin günden güne artması birçok kullanıcının tepkisini alsa da yapımcı firma bu konunun önüne henüz geçemiyor. Fakat hile yaptığı tespit edilen hesaplar donduruluyor.

POKEMON GO HİLELERİ

Pokemon Go hileleriyle birçok oyuncu evinden çıkmadan GPRS ya da bot sistemiyle evinden Pokemon toplamaya başladı. Hatta bir Pokemon Go oyuncusu son seviye olan 40. seviyeye ulaşmayı başardı. Bunun yasal yollardan yapılmadığı iddia edildi. Oyunla ilgili günden güne gelen haberler insanları şaşırtmaya devam ediyor.

POKEMON GO BOTLARI

Oyunda bot olarak adlandırılan birtakım programlar aracılığıyla kişiler bilgisayarına kurduğu programlarla evden pokemon avlamaya başladı. Hile yapan oyuncular oyunu oynayanlar tarafından büyük tepkiye uğrasa da bot programları günden güne artıyor. Otomatik olarak belirli bir konum etrafında hareket eden bot uygulamaları, etraftaki tüm Pokemon’ları toplayıp geliştiriyor.

FAKE GPS

Pokemon Go oyuncuları bulundukları konumları çeşitli programlarla farklı şekilde göstererek, dünyanın çeşitli yerlerindeki farklı Pokemon’ları rahatça yakalıyor. Pokemen Go’nun yapımcısı firma bu tür programları kullananları yakaladığında birkaç saat boyunca hileci hesabı donduruyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com