Playstation4 satışlarında rekor

Playstation4 satışlarında inanılmaz rakamlara ulaşıldı ve aşıldı. Black Friday Haftası sonrası Dünya genelinde Playstation 4 Satışlarının 50 milyon adedi aştığı belirtiliyor.

Oyunseverlerin büyük ilgi gösterdiği Playstation4 Satışları 2016 yıl sonu itibarıyla belirtilen rakamlara göre 50 milyon adeti aştı. Sony dünya çapındaki tüketicilere yapılan toplam PlayStation®4 (PS4™) satışlarının PlayStation® tarihindeki gelmiş geçmiş en iyi Black Friday haftasının ardından; 6 Aralık 2016 itibarıyla 50 milyon adedi aştığını duyurdu. Bu sayı, geçen ay piyasaya sürülen ve en yeni görüntüleme teknolojisini destekleyen üst düzey PlayStation®4 Pro (PS4™Pro) sisteminin satışlarını da içeriyor.

Playstation4 Satışları 2016!

PS4 yazılım satışları da gerek üçüncü taraf geliştiriciler ve yayıncılar; gerekse SIE Worldwide Studios (SIE WWS) tarafından sunulan heyecan verici yazılımlarla gücünü korurken; dünya çapındaki perakende mağazalarında satılan ve PlayStation®Store üzerinden dijital olarak indirilen oyunların sayısı da 4 Aralık 2016 itibarıyla 369,6 milyonu aştı.

Haberin devamı için tıklayınız

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]