PINAR TOKER’ LE “İŞTE SAHNEDEYİM!”

pinar-toker

Pınar Toker’den, kabuklarından ve kılıflarından arınmak isteyen herkese davet var!

Hacettepe Üniersitesi Psikoloji Danışma ve Rehberlik Bölümü mezunu olan Toker, 2004 yılında UCLA’da ardından Toronto Üniversitesinde ve Londra Üniversitesinde sanat terapisi alanında çeşitli eğitimler aldı.

Londra Roehampton Üniversitesi’nde aldığı drama terapi eğitiminin ardından Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk Yükse Lisans tezi ile psikolojik danışman eşliğinde çalışmasının sinema ve dizi sektörüne katkılarına dikkat çekerek bu alanda bir ilk oldu. Böylece bu alanda çalışan ilk ve tek danışman vasfıyla çeşitli kurumlarda ve projelerde çalıştı.

Toker, Nisan ayında yeni dönem sertifika programıyla Kadir Has Üniversitesi’nde yeni öğrencileriyle buluşuyor. “Olmazsa olmaz”ları, “asla”ları ortadan kaldırıp” kimsin?” sorusuna sanat terapisi ile cevap aradığı “İŞTE SAHNEDEYİM” sertifika programına büyük ilgi bekleniyor.

Her yaştan, her sektörden ve her eğitim seviyesinden takipçilerinin ve öğrencilerinin bulunduğu Pınar Toker’le Sanat Terapisi Türkiye’de bir ilk olma özelliğini de taşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]