Pendorya’da Zirveye Yolculuk Başlıyor

Pendorya Alışveriş Merkezi, 20 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında Tırmanma Duvarı etkinliği ile tüm ziyaretçilerine faklı bir deneyim yaşatıyor.

Çocuklar buna bayılıyorlar, gençler vazgeçemiyor, yetişkinler güçlerini gösteriyor! Eğlence ve heyecan Pendorya AVM Tırmanış Duvarı’nda başlıyor.

TM18

20 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında tırmanma duvarı etkinliği ile Pendorya Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatacak. 25 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, 10:00 – 21:30 saatleri arasında tırmanma duvarına ücretsiz katılmaya hak kazanacaklar.

Farklı ve heyecan dolu deneyim yaşamak isteyen herkesi Pendorya Alışveriş Merkezi’ne bekliyoruz.

Detayları İçin www.pendorya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

tımanma duvarı
Pendorya Hakkında:
17 Aralık 2009 tarihinde “Hediyeli bir dünya” sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım Bankasının iştiraki TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının ilk yatırımı olarak hizmet vermeye başladı.Pendorya, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden 8500 m2’lik alana sahip mağazası Avrupa’nın en büyük elektronik marketlerinden 5500 m2’lik alana sahip mağazası Media Markt, toplam 80000 m2 kapalı alana sahip 105 mağazası ve Maltepe – İzmit güzergahındaki ilk sinema kompleksi olan 8 salonlu Cinemaximum sinemaları ile tüm ziyaretçilerin hizmetinde…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]