Pelin Karahan ‘Yeter’ dedi! ATV dizisinde şok ayrılık kararı

ATV’de yayınlanan sevilen dizide şok karar izleyiciyi de şaşırttı. Dizinin başrol oyuncularından Pelin Karahan neden Yeter adlı diziden ayrılma kararı aldı? Pelin Karahan’ın dizideki rolüne nasıl son verilecek?

Pelin Karahan ikinci çocuğunu kucaklamaya hazırlanıyor. 5 aylık hamile olan güzel oyuncu hamileliğinin son aylarını evinde geçirme kararı alınca diziden ayrılmak istediğini belirtti.

Pelin Karahan anneliği sevdi

Ali Demir adında küçük bir oğlu daha olan Pelin Karahan ikinci çocuğu için ay sayıyor. Bebek ürünleri reklamlarında da boy gösteren güzel oyuncunun anneliği çok sevdiği anlaşılıyor. 5 yıl önce işadaı Bedir Güntay ile evlenen Pelin Karahan setteki yoğun çalışma temposuna hamile olduğu için ayak uyduramayacağını fark etti ve diziden ayrılmaya karar verdi. Evinde dinlenerek çocuğunu karşılamak isteyen Karahan’ın diziye başlamadan önce de yapımcısıyla “Hamile kalırsam ayrılırım.” şeklinde bir anlaşma yaptığı da belirtiliyor.

Karahan’ın dizideki rolüne nasıl son verileceğini izleyici de merakla bekliyor.

Pelin Karahan kimdir?

1984 yılında doğumlu oyuncu… Anadolu Üniversitesi Turizm İşletmecilik Bölümü mezunudur. Okul yıllarında çeşitli faaliyetlere katılım gösteren Pelin Karahan, İstanbul’a gelmesinin ardından ek iş olarak Erberk Ajans’a kaydoldu. İlk olarak Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çeken Pelin Karahan, Kavak Yelleri dizisinin seçimlerine katıldı. Aslı rolünü alan Pelin Karahan, uzun süre Kavak Yelleri dizisinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan’ı canlandıran Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile evlenmiştir. Ali Demir adında bir oğlu vardır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]