Paris Hilton uçak şakasının peşini bırakmayacak

Dubai’de katılacağı bir otel açılışı için uçağa binen Paris Hilton’a korkunç bir uçak düşüyor şakası yapılmıştı. Kötü şakanın etkisinden kurtulamayan Hilton, kendisine reva görülen kötü şakanın sorumlularına dava açmaya hazırlanıyor.

Mısırlı sunucu Ramez Galal’in kendi programı  için Paris Hilton’a “uçak düşüyor” şakası yapmış ve şakanın videosu da internette milyonlarca kişi tarafından izlenmişti.

Uçağın motorundan tuhaf sesler gelmesi üzerine herkesin çığlık atmaya başlamasıyla Paris Hilton büyük panik yaşamıştı.

Şaka ekibinden olan uçaktaki diğer yolcuların da paraşütle atlaması üzerine iyice paniğe kapılan Hilton’un bu korku dolu anları videoda açıkça görülüyordu.

UZUN SÜRE ŞOKU ATLATAMAMADI

Uçaktan indikten sonra karşısında kameraları gören Hilton, uzun süre yaşadığı şokun etkisinden kurtulamamıştı. Olayın şaka olduğunun ortaya çıkmasının ardından Hilton’un oldukça sinirli olduğu haber veriliyor.

DAVA AÇACAK

Travma geçirdiği ve bir daha uçağa binme düşüncesinin bile kendisini çılgına çevirdiği öğrenilen ünlü yıldızın, programın yapımcılarını dava etmeyi düşündüğü bildirildi. Paris Hilton’un sözcüsü, ünlü yıldızın bu şaka fikrinin sorumlularını bulma konusunda oldukça kararlı olduğunu kaydetti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]