Şükran Ovalı diziye veda edecek mi? Paramparça’nın yapım şirketi açıkladı

Son günlerde medyada çıkan Paramparça dizisinin başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Şükran Ovalı arasındaki anlaşmazlık haberleri Paramparça’nın yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’yi hatrekete geçirdi. Yapılan yazılı açıklama ile konuya açıklık getirildi. İşte o açıklama:

Son günlerde çeşitli yayın organlarında ‘Paramparça’ dizimizin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ve rol arkadaşı Şükran Ovalı’nın ‘Paramparça’ dizisinde bazı anlaşmazlıklar yaşadıkları yönünde çıkan haberlerin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını birinci ağızdan sizlere iletmek isteriz.

ENDEMOL SHINE TÜRKİYE’DEN YAZILI ANLAŞMAZLIK AÇIKLAMASI:

Birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız ve dizimize büyük katkı sağlayan Şükran Ovalı’nın canlandırdığı ‘Ayşe’ karakteri planlandığı şekilde, anlaşmamız neticesinde ilerlemektedir. Yurt içinde ve yurt dışında, uzun sezonlar yayını devam eden dizilerde, hikayenin sürekliliğini sağlayabilmek için kimi oyuncularla sezonluk anlaşmalar yapılabilmektedir.

ŞÜKRAN OVALI SEZON SONUNDA PARAMPARÇA’YA VEDA EDECEK

Kendisiyle çok severek birlikte çalışmamıza rağmen Şükran Ovalı’nın canlandırdığı ‘Ayşe’ karakteri de, hikayenin gidişatına bağlı olarak, sezon başında yaptığımız anlaşmaya göre, sezon sonunda diziye veda edecektir.

Çok önceden planlanmış bu durumu başka sebeplere bağlamak isteyenlere itibar etmemenizi rica ederiz.

Bu kısa ve önemli bilgiyi sizlerle paylaşırken, iki sezondur severek izlediğiniz ‘Paramparça’nın önümüzdeki sezon da yeni sürprizlerle ekranda olacağını müjdeleriz.

Saygılarımızla

Endemol Shine Türkiye

ŞÜKRAN OVALI DİZİDEN AYRILACAK MI?

Bir süredir  medyada çıkan haberlerde Nurgül Yeşilça’ın yerine diziye başrol oyuncusu olarak giren Şükran Ovalı ile Erkan Petekkaya arasında anlaşmazlık yaşandığı ve birkaç bölüm sonra başarılı oyuncu Şükran Oval’nın yaşanan anlaşmazlık yüzünden diziden ayrılacağına dair haberler çıkmıştı.

Yapım şirketinin yaptığı açıklamaya göre Şükran Ovalı sezon sonuna kadar Paramparça dizisinde yer almaya devam edecek.

ERKAN PETEKKAYA: “ŞÜKRAN YAKIN DOSTUMDUR”

Erkan Petekkaya, çıkan haberler hakkında kısa ve net bir açıklama yapmış ve sosyal medya hesabından “Şükran yakın dostumdur. Yalan ve kötü niyetli haberlere itibar etmeyiniz. Şükran hayatta tartışabileceğim bir arkadaşım değildir. Sevgiler, saygılar” mesajını yayınlamıştı.

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR?:

1 Nisan 1985 İzmir doğumlu olan Ovalı 1.70 boyunda ve 55 kilo. Çocukluğu İzmir’de geçen Şükran Ovalı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk bölümü mezun. İlk olarak “Bir Bulut Olsam” dizisiyle tanıdığımız oyuncu canlandırdığı karakterin büyük beğeni alması sayesinde bugünkü popülerliğini yakaladı. Ünlü oyuncu günümüzde Kanal D ekranlarında yayınlanan Cinayet dizisinde Umay Abalı karakterini canlandırmıştı.

Ovalı, ayrıca Bez Bebek, Aşk Yakar, Alia, Ev, Kahramanlar, Bir Bulut Olsam, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Reis, Kötü Yol, Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa dizilerindeki başarılı oyunculuğuyla da göz doldurmuştu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]