Paramparça’nın başarısında genç oyuncuların da payı büyük

Star TV’nin büyük beğeni ile izlenen dizisi Paramparça’nın en önemli özelliklerinden biri Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya gibi iki sevilen oyuncunun yanı sıra diziye renk veren diğer oyuncuların canlandırdığı karakterler.

Şüphesiz genç oyuncuların başarısı Paramparça’nın izleyici nezdinde daha da taban bulup çok sevilmesine neden oluyor.

Alina Boz, Leyla Tanlar, Burak Tozkoparan, Paramparça dizisinin genç ve başarılı oyuncularından…

İşte bu üç başarılı oyuncuncu ile ilgili detaylar:

Alina Boz(Hazal):

alina-boz-paramparca

 

Paramparça dizisinin Hazal’ı Alina Boz, son zamanların en çok dikkat çeken genç yıldızlarından.Alina Boz 14 Haziran 1998 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. 1,73 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Alina Boz seyirci karşısına ilk defa Paramparça dizisinde Hazal karakterini canlandırarak çıktı.

Alina Boz ünlü şarkıcı Murat Boz ile aynı soyadı taşıdığından dolayı birçok kişi Alina Boz ile Murat Boz akraba mı sorusunu sormasına karşılık böyle bir bilgi mevcut değil.
Kumral ve yeşil gözlü olan oyuncu mesleki başarısını kanıtlamış olmasının yanın da güzel yüzü ve fiziği ile de dikkat çeken bir isim. Çizgisini bozmaması durumunda bu ismin uzun süre başarılı projelerde yer alacağı konuşuluyor

Alina Boz’a en çok sorulan soruların başında “Türk müsün?” geliyor. Bu soru hemen hemen her instagram paylaşımında yorum olarak geliyor Alina’ya. Hem kendisinin daha fazla bu soruyla muhatap olmaması hem de bu soruyu sormaya çekinenler için altını çizerek belirtiyoruz: Alina Boz Moskova doğumlu. Ancak İstanbul kütüğüne bağlı. Annesi Rus asıllı babası ise Türk.

Leyla Tanlar(Cansu):

leyla-tanlar-paramparca

Paramparça dizisindeki Cansu rolüyle tanındı. 1997 doğumlu Tanlar’ın ilk önemli oyunculuk deneyimi. Ama oyunculuk macerası anaokulu yıllarında başladı. İlk rolü ise Küçük Deniz Kızı oldu.
Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün okulu olan Akademi 35buçuk’tan mezun oldu. Lise yıllarından itibaren oyunculuk eğitimi alıyor.
Leyla Tanlar’ın dizide onu büyüten annesini canlandıran Ebru Özkan ve biyolojik annesini oynayan Nurgül Yeşilçay’a benzerliği de dikkat çekiyor.

Burak Tozkoparan(Ozan):

alinja-bozParamparça dizisinin haylaz Ozan’ını oynuyor. 1993 doğumlu olan Tozkoparan, geleceğin Kıvanç Tatlıtuğ’u olarak gösteriliyor.

Pervane adlı müzik grubunda bateri çalan Tozkoparan, sinema ve televizyon dalında eğitim alıyor.Burak Tozkoparan, liseler arası bir müzik yarışmasında en iyi enstrüman çalan kişi ödülünün de sahibi olmuştu. Burak Tozkoparan yeni kuşağın geleceği parlak oyuncularından biri olarak gösteriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]