Paramparça dizisinin Endonezya’daki büyük başarısı

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin gerçekleştirdiği, yurtdışı pazarlama ve satışını Global Agency’nin üstlendiği ‘Paramparça’, Endonezya’da da ‘En çok izlenilen dizi’ olma özelliğini koruyor. Yapım şirketinden verilen bilgiye göre  iki sezondur ANTV’de ‘Cansu&Hazal’ adıyla yayınlanan ‘Paramparça’nın oyuncuları; Leyla Tanlar, Alina Boz, Burak Tozkoparan ve Nursel Köse, ANTV’nin davetlisi olarak Endonezya’ya gitti.

PARAMPARÇA’NIN OYUNCULARINA ENDONEZYA’DA COŞKULU KARŞILAMA

Düzenlenen basın toplantısına katılan ve Endonezya basınının sorularını yanıtlayan oyuncular ardından, popüler AVM One BelPark’ta hayranları ile buluştu. Polis kortejiyle gidilen organizasyon alanını erken saatlerde hıncahınç dolduran Endonezyalılar, oyuncuları büyük bir coşkuyla karşıladı.

IMG_0279

Endonezya dilinde hayranlarını selamlayan oyuncular, yoğun sevgi gösterileri içinde zaman zaman konuşmalarına ara vermek zorunda kaldı.

POLİS VE GÜVENLİK KORUDU

Ozan karakteri ile Endonezyalılar’ın gönlünü fetheden Burak Tozkoparan, sahneye davet ettiği bir genç kızın önünde diz çökerek çiçek verince, platforma çıkmak isteyen binlerce sevenini engellemeye çalışan polis ve özel güvenlik görevlileri zor anlar yaşadı.

IMG_1273 (1)

Her bir hayranının tek tek fotoğraf çekme isteğine yanıt veremeyen oyuncular, çareyi sahneden selfie yapmakta buldu. Bu fotoğraf, onbinlerce kişi tarafından paylaşılarak, Endonezya’nın sosyal medya hesaplarında en çok konuşulan ve paylaşılan konu oldu.

IMG_1226

İKİ SAATLİK ÖZEL YAYINA KATILACAKLAR

‘Paramparça’ ekibi, ANTV’de ilk kez bir TV dizisi için gerçekleştirilecek iki saatlik özel yayına katılıp, ardından Türkiye’ye dönecek.

IMG_1253

Dünyanın 50’den fazla ülkesine satılan, yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran ve 30 ülke ile de satış görüşmesi devam eden ‘Paramparça’nın yurtdışı pazarlama ve satışını Global Agency gerçekleştiriyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]