ManşetYerli Dizi

Paramparça dizisinden güzel haber

Paramparça dizisinden iyi haber… Romanya’nın en büyük televizyon kanallarından Kanal D’de ‘Furtuna Pe Bosfor’ (Boğaz’da Fırtına) adıyla ekrana gelen ‘Paramparça’ bu ülkede de büyük bir ilgi ve beğeniyle izleniyor.

Türkiye’de birinciliği ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’e kaptırmanın şokunu yaşayan Paramparça, Romanya’dan gelen güzel haberle moral buldu.

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ‘Paramparça’nın ilk sezonu, Romanya Kanal D’de, ‘Furtuna Pe Bosfor’ (Boğaz’da Fırtına) ismiyle yayınlanmaya başladı ve Türkiye’de olduğu gibi orada da reytinglerde zirveye yerleşti. 5 Ekim’den bu yana pazartesi ve salı, saat 20.00’de yayınlanan ‘Paramparça/Furtuna Pe Bosfor’, ilk yedi bölümüyle Romanya’yı adeta fethetti.

ROMANYA DA PARAMPARÇA’YI SEVDİ
İlk sezonunda başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay ve Ebru Özkan’ın paylaştığı ‘Paramparça/Furtuna Pe Bosfor’un ekrana geldiği saatlerde, Romanya’da sokakların boşaldığına dikkat çeken Romanya Kanal D yetkilileri, görülen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bugüne kadar 50 ülkeye satışı yapılan, 30 ülke ile de görüşmeleri devam eden ‘Paramparça’ her ülkede farklı isimle yayınlanıyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı