Paramparça dizisinin hikayesi gerçek oldu

Paramparça dizisi gerçek; bebekleri hastanede karışan iki aile ise Paramparça oldu. İki sezondur ekranlarda farklı senaryosu ve sosyal bir gerçekliğe ayna tutması sebebiyle reyting sıralamalarında da hep üstlerde yer alan Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça gerçek oldu. Biri Trabzon’lu biri Adıyaman’lı iki ailenin bebekleri hastanelerde karıştı. Olay Müge Anlı’da canlı yayında tartışıldı.

Üç yıldır başkasının bebeğini kendi bebeği diye büyüten iki ailenin dramı son iki gündür ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da tartışılıyor. İki bebeğin de babaları canlı yayına katıldılar. İddiaya göre, İstanbul’da özel bir hastanede 3 yıl önce dünyaya gelen Meryem Demirler ile Selahattin Demirler’in çocukları ile Trabzonlu Y.K ile S.K’nin çocukları hastanede karıştığı ailelerden sarışın olan Yasin Beyin hastane tarafından kendisine verilen çocuğun esmer olmasından şüphelenmesi üzerine çocuğuna DNA testi yaptırmasıyla tam 3 yıl sonra ortaya çıktı.

Olayı DNA testi çözdü

Şok eden gerçek Trabzonlu aile, gerçek çocuklarını istedi. Bunun üzerine hastane yetkilileri Adıyamanlı aileyi arayarak onlardan da DNA testi istedi. Adıyamanlı Selahattin Demirler ile Trabzonlu ailenin yanında kalan 3 yaşındaki Eymen Kılınç’ın DNA’sı uyuşunca çocukların karıştığı anlaşıldı. Edinilen bilgilere göre;  Trabzonlu aile Adıyaman’a gitti . Adıyamanlı olan baba Selahattin Trabzonlu ailenin ayrılmış olduğunu kendi öz çocuğunun baba sevgisinden uzak büyüdüğünü ve baba kelimesinin anlamını bile bilmediğini belirtti.  Selahattin Demirler: “Bu olay ortaya çıktığı zaman kadın çocuğa durumu anlatmış. Bizim resimlerimizi göstermiş. Çocuk beni görür görmez bana direk ‘baba’ dedi. Eymen bana baba deyince, benim büyüttüğüm Cihangir onu gördü ve kıskanarak, çocuğu itekledi. ‘Senin baban değil, benim babam’ dedi. Biz o an çok kötü olduk, yıkıldık” diye konuştu.

Hastanenin adı etik olarak gizleniyor

Müge Anlı özellikle hastanenin adını vermeyeceklerini belirterek yetkililere seslendi. Babaların her ikisi de hastane yetkililerinin kendilerini çağırdığını ve kendilerine belli bir miktar para vereceklerini ve konunun kapatılmasını istediklerini iddia ettiler. Müge Anlı özellikle hastanenin adını öğrenmediğini belirtti. “Amaçlarının adalet yerini bulsun, siz kişisel hak ve mağduriyetinizin giderilmesini sağlama hakkına sahipsiniz. Ama biz bunu medyada şimdilik duyurmayacağız.” dedi.

Müge Anlı seyircilere siz olsaydınız ne yapardınız diye sorup mini bir kamuoyu araştırması yapınca seyircilerin çoğunluğu büyüttükleri bebeği verip, kendi kan bağı olan bebeği geri alacaklarını beyan ettiler.

Müge Anlı: “Ben olsam asla vermem!”

Müge Anlı ve programda psikolojik telkin ve analizleriyle yer alan Prof. Dr. Arif Verimli ise büyüttükleri bebekten asla vazgeçemeyeceklerini belirtirken, programda hukuki sorunlar hakkında aydınlatıcı bilgiler veren Rahmi Özkan zaman içinde alıştıra alıştıra kan bağı olan bebeği isteyeceğini belirtti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]