Paramparça bitecek mi? Erkan Petekkaya konuya açıklık getirdi

Paramparça’nın biteceğine dair söylentilerin devam etmesine dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’dan tepki geldi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesaplarından yaptığı net açıklamada merakları giderdi. Petekkaya, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve ilk kez yapımcı koltuğuna oturacağı dizi projesinde, tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu Suriye meselesini farklı bir gözle ekrana taşıyacağı dizisi ile ilgili de bilgi verdi.

PETEKKAYA: “ASILSIZ HABERLERE İTİBAR ETMEYİN!”

Bir süredir özellikle sosyal medyada dillendirilen Paramparça dizisi bitecek söylentilerine Petekkaya; ” Paramparça’nın biteceğine dair asılsız haberler yapılmaktadır lütfen önemsemeyiniz.” şeklinde cevap verdi. Ünlü oyuncu, bu söylentileri yaptığı paylaşımla kesin bir dille yalanlamış oldu.

SURİYE DİZİSİ BİR YIL SONRA

Erkan Petekkaya, Suriye’de savaştan kaçarak Türkiye’ye göç eden bir ailenin hayatının anlatılacağı projede, eşi ve çocuklarıyla zorunlu göçe mecbur kalan bir aile babasını canlandıracağı kendi projesi için de “Suriye ile ilgili proje ise bir sene sonrası için hazırlanmaktadır.” diye yazdı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]