Pana Film’in sahibi Necati Şaşmaz’dan Bollywood hamlesi

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapım şirketi Pana Film’in sahibi Necati Şaşmaz önemli bir anlaşmaya imza attı.Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film,  Hindistan’daki Bollywood’un  önemli firmalarından Eros International ile birlikte iki sinema filmi yapmak için anlaştı. Pana Film’den konuyla ilgili yapılan açıklamada, uzun süredir gizli devam eden görüşmelerin sonunda Hindistan ve Türkiye’nin en önemli yıldızlarının da yer alacağı sinema filmi projeleri için senaryo çalışmalarına başladığı belirtildi.

PANA FİLM BOLLYWOOD’TA BOY GÖSTERECEK

Pana Film Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, anlaşmayla ilgili olarak konuştu. Şaşmaz; “Eros International ile kurduğumuz bu ortaklıktan dolayı çok mutluyuz. Anlatacağımız yeni hikayelerle Türk seyircisini Hintli seyirciler ile bir araya getirmek ve kültürümüzü Pana Film’in vasıtasıyla dünyanın diğer bölgelerine de taşımak istiyoruz. Ülkeler ve kültürler arasında bir köprü olmak ve ilk Hint-Türk ortak yapımı sinema filmlerinin yapımcıları olarak tarihi bir başarı elde etmek iki şirketin de ortak gayesini oluşturuyor. Bu ortaklığın herkese yeni fırsatlar doğuracağına inanıyoruz. Bu anlaşma bizim için sadece bir başlangıç. İzleyicilerimizin bu başarılı ortaklığın meyvesi olacak filmleri zevkle seyretmeleri için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

POLAT ALEMDAR’IN HİNDİSTAN ÇIKARMASI

İki ülkede ve iki dilde çekilecek olan sinema filmleri ile birlikte Hindistan’a açılacak olan Pana Film, Türkiye, Hindistan, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da büyük projelerin altına imza atmaya hazırlanıyor.

30 yıldır Hint sinemasına yön veren Eros International ve 15 yıldır Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Pana Film kurdukları bu ortaklık ile birlikte oldukça geniş bir coğrafyaya hitap eden başarılı yapımlara imza atacaklarına inandıklarını belirtirken, Eros International Yönetim Kurulu Başkanı Kishore Lulla yaptığı açıklamada “Pana Film gibi güçlü bir şirketle anılmaktan gurur duyuyoruz. Çin ile birlikte yaptığımız ortak çalışmadan sonra Hint sinemasının etkinlik alanını global anlamda arttıracağına inandığımız bu anlaşmayı imzaladık. Benzer kültürlerimize dayanarak, her iki bölgenin de seveceği, coğrafi ve dil anlamındaki engelleri aşacak filmler yapacağımıza inanıyoruz. Bu Hint-Türk ortak yapımları sayesinde sadece Türk seyircisi ile değil, aynı zamanda dünyanın en önemli bölgelerinden biri olan Ortadoğu-Kuzey Afrika seyircileri ile buluşacağımız için mutluyuz.” dedi.

PANA Film’den Eros International ile yapılan anlaşmayla ilgili basın açıklaması:

Pana Film

 

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

esra 23:49

Aşk filmi için “Başka Semtin Çocukları’nı izleyin.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]