Gündem

Pana Film’den 29 Ekim Resepsiyonu açıklaması…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu’na sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bütün organizasyonlara davet edilen Necati Şaşmaz’ın bu sefer organizasyona davet edilmediğine dair haber yapıldı.

Pana Film’in “Kurtlar Vadisi Darbe” ismini 15 Temmuz darbe girişiminden 2 ay önce alması nedeniyle Şaşmaz’ın bu nedenle organizasyona çağrılmadığı iddia edildi.

PANA FİLM İDDİALARA YAZILI METİNLE CEVAP VERDİ

Pana Film, Necati Şaşmaz’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki 29 Ekim resepsiyonuna katılmamasıyla ilgili yapılan haberlere cevap verdi.

Pana Film’in resepsiyonla ilgili açıklaması…

“Bazı internet sitelerinde Pana Film Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz hakkında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katılmadığına yönelik asılsız haberler yayınlanmıştır.

Oysa, Sayın Necati Şaşmaz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen 29 Ekim resepsiyonuna telefonla bizzat aranarak davet edilmiş ancak daha önceden planlanan bir yurtdışı gezisinde olduğu için katılamamıştır.

Bu durum Cumhurbaşkanlığı yetkililerine de bildirilmiştir.

Hal böyle iken, bu tür haberleri, Sayın Necati Şaşmaz hakkında son günlerde sistematik bir şekilde yürütülen karalama kampanyasının bir devamı olarak değerlendiriyoruz.

Bu tür asılsız haberlere imza atan internet siteleri hakkında yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın…”

Saygılarımızla…

PANA FİLM

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı