Palm City Mersin AVM’de “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor”

Çocukların hayalleri ve büyüklerin hikayeleri Türkiye’de ilk defa Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde kitaba dönüşüyor. “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesinde, çocuklar hayal dünyalarını ve yeni yıldan beklentilerini resmederken; ebeveynler de çocukların hayal dünyalarını hikayeleştirerek, bu ölümsüz kitaptaki yerini alma fırsatını yakalıyor. Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, çocukları ve ebeveynlerini bir araya getiren, daha önce yapılmamış bir projeye imza atıyor.

palm-city_kucuklerciziyor_pr_1

01 – 18 Aralık tarihleri arasında Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesi, çocukların hayal dünyalarını resmetmekle birlikte; yeni yıldan dileklerini ve beklentilerini ifade etmelerini sağlarken; ebeveynlerin de çocukların hayal dünyalarına dahil olarak; resimlerini hikayeleştirme imkanı sunuyor.

01 – 18 Aralık tarihleri arasında her gün 12:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan bu proje ile çocuklar ve ebeveynler arasındaki iletişim kuvvetlendirilirken, çocukların hayal dünyalarının gelişimine de katkı sağlanacak.

Proje sonunda, çocukların çizdikleri resimler ve ebeveynlerin çocuklarının resimlerine yazdıkları hikayeler, Palm City Mersin AVM’nin Facebook sayfasında takipçilerin oylamasına sunulacak. Takipçilerin oyları sonucunda en çok beğeni alan resimler arasından jüri değerlendirmesiyle 100 resim ve hikaye, katılımcıların ismi ile birlikte “Küçükler Çizdi, Büyükler Yazdı Hikaye Kitabı”nda yer alarak, ölümsüzleştirilecek.

Palm City Mersin AVM “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” etkinliği 01 – 18 Aralık tarihlerinde, tüm çocukları ve aileleri bekliyor.

www.palmcitymersin.com / www.ceficturkey.com

CEFIC Hakkında:

CEFIC, 1986 yılından beri Avrupa’da, 1994 yılından itibaren de Türkiye’de faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir.
CEFIC, uluslararası çapta sahip olduğu uzmanlık, bilgi birikimi ve de ürettiği özel çözümlerle gerek yatırımcılara, geliştirmecilere, gerekse de kiracılara büyüme ve faaliyetlerine değer katma açısından en verimli sonuçlara ulaşabilmeleri için destek vermektedir.
85 kişilik profesyonel ekibiyle CEFIC, yaklaşık 500.000 metrekare brüt bina alanına (GBA) denk gelen, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projelerinin yönetimini sağlamaktadır.
CEFIC müşterilerine yatırım, geliştirme, kiralama, tasarım, varlık ve tesis yönetimi alanlarında verdiği hizmetlerin yanı sıra, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için pazarlama ve tanıtım konusunda da destek sunmaktadır.
CEFIC, alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama alanında başarısını kanıtlamış bir şirket olmakla beraber, performansıyla daha da iyiye, mükemmele ulaşma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Palm City Mersin AVM Hakkında:

Seçkin markaları ile Mersinlilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sağlayan ve 95.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulu Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 34.000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. 65 farklı ulusal ve uluslararası marka ile zengin ürün seçeneği sunan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi bünyesinde; CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, TeknoSA, Playland, DeFacto, Decathlon, Koton, FLO ve daha birçok cazip marka yer almaktadır.
Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Cinemarine tarafından işletilen 12 salonlu sineması başta olmak üzere sağladığı eğlence ortamlarıyla, 1.200 metrekare teras alanı, geniş ve ferah yeme-içme alanlarıyla da Mersinliler için vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.
Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 1.155 araç kapasiteli açık otoparkının yanı sıra, çocuklu aileler için 2 farklı noktada bebek odası, mescit, bankamatik, kuru temizleme gibi hizmetleriyle ziyaretçileri için keyifli ve konforlu alışverişin başlıca adresi olma özelliği taşımaktadır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]