Özlem Özden tesettür defilesinde boy gösterdi

Show TV’de yayınlandığı dönemde ilgi çeken Bu Tarz Benim adlı yarışmanın fenomen yarışmacısı Özlem Özden podyumların tozunu atıyor. Özlem Özden, tesettürlü gelinlikle podyuma çıktı…
Samsun’daki bir alışveriş merkezinde düzenlenen defilede, ‘Bu Tarz Benim’ adlı yarışmayla dikkat çeken Özlen Özden tesettürlü gelinlik giydi.

Samsun’da 19 Mayıs günü düzenlenen gelinlik defilesinin sürpriz ismi Özlem Özden’di. Özlem Özden tesettürlü gelinliğiyle podyumda belirince dikkatleri üzerine çekmekte zorlanmadı.

Samsun’da düzenlenen defilede, Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim’in ilginç polemikleriyle öne çıkan yarışmacısı Özlem Özden tesettürlü gelinlik giydi. Defileyi izleyenler tarafından büyük alkış alan Özlem, defileyi izleyenler tarafından ilgiyle karşılandı.

Bir diğer yarışmacı Tuğçe Ergişi de düzenlenen organizasyonda boy gösterdi. Yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen Tuğçe Ergişi ise podyumda yılan dansı yaparak Samsunluları eğlendirdi.

Tasarımcı Kadriye Gemici, evlenmek üzere olan iki çifte tasarladığı iki gelinlik hediye etti. Defileye ilgi oldukça büyüktü.

Tuğçe Ergişi ve Özlem Özden’in benzer organizasyon ve davetlerde boy göstermeye devam edecekleri haber veriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]