Özge Ulusoy, Arda Turan’la sevgili mi sorusuna ne cevap verdi?

Özge Ulusoy, medyada çıkan “Arda Turan ile aşk yaşıyor” haberlerine cevap verdi. Barcelona’da forma giyen milli futbolca Arda Turan, 2.5 yıldır aşk yaşadığı Aslıhan Doğan’dan 4 gün önce ayrıldı. Turan’ın hiç vakit kaybetmeden manken Özge Ulusoy ile aşk yaşamaya başladığı yolundaki haberler magazin medyasında arzı endam etti. Peki Özge Ulusoy iddiayı kabul etti mi?

ÖZGE ULUSOY’DAN “ARDA” AÇIKLAMASI
İş adamı Hacı Sabancı’dan 3.5 ay önce ayrılan Özge Ulusoy, Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına açıklama yaptı. Özge Ulusoy, yaptığı açıklamada Arda Turan ile kesinlikle aşk yaşamadığını söyledi.

İkilinin 23 Eylül Cumartesi gecesi Cihangir’deki gece kulübü Hazine’de eğlenirken yakınlaştığı sonrasında Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’a gittikleri ve kulüpten sabaha karşı el ele çıktıları iddia edilmişti.

Posta Gazetesi’nin haberine göre; sürpriz aşkın ardından ilginç bir tesadüf ortaya çıktı. Özge Ulusoy, 2013-2014 arasında bir alışveriş sitesinin sahibi Hakan Baş’la aşk yaşadı. Hakan Baş’ın ortağı ise Arda Turan. İkili hala sıkı dost. Ünlü futbolcu ne zaman İstanbul’a gelse birlikte eğlenmeye çıkıyorlar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]