Özge Özprinçci alnındaki yara izi için neler söyledi?

NTV Spor’da Denemeden Olmaz programının konuğu Fox TV’de yayınlanan Aşk Yeniden dizisinin başrol oyuncusu Özge Özprinçci’ydi. Sevilen oyuncu, program sırasında Denemeden Olmaz programının sunucusu Irmak Kazuk’a ilginç açıklamalar yaptı.

Programda alnındaki yara izinin hikayesini anlatan Özge Özprinçci, kazanın 2 yaşındayken başına geldiğini anlattı. Başarılı oyuncu, kendisinden 7 yaş büyük abisiyle oyun oynarken alnını kalorifere büyük bir hızla çarpması sonucu büyük tehlike atlattığını dile getirdi. Kazayı hatırlamadığını büyüklerinden dinlediğini ifade eden Özprinçci, başına gelen kazanın çok önemli olduğunu, çok kan kaybı yaşadığı için kendisini hastaneye zorlukla kaldırıldığını kaydetti. Güzel oyuncu, yaşadığı tehlikeli kazanın ölüm riski içerdiğini sözlerine ekledi.

Özprinçci, bu esnada onu hastaneye yetiştirmek için acele eden babasının trafik kazası yapmasıyla ikinci bir şok yaşadıklarını anlattı.

REYTİNG SİSTEMİ GÜVENİLİR DEĞİL

Programda bir soru üzerine reyting sistemiyle ilgili görüşlerini açıklayan Özge Özprinçci, reytingleri güvenilir bulmadığını sınırlı sayıdaki deneklerin gerçek sonuçları ortaya koymaktan uzak olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Denemeden Olmaz, NTVSpor’da hiçbir spor dalının uzaktan gözüktüğü gibi olmadığını, hepsinin kendine göre zorlu yanlarının bulunduğunu ortaya koyan bir program. Programın sunucusu Irmak Kazuk, deneme-yanılma yoluyla özellikle ekstrem sporlarının arka planınında neler yaşandığını ekrana getiriyor.

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]