Magazin

Özcan Deniz’den boşanan Feyza Aktan ne kadar nafaka alacak?

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çıkan haberleri doğrularcasına tek celsede boşandı. Özcan Deniz, 2018 senesinde hayatını Feyza Aktan ile birleştirmişti. Ünlü oyuncu Özcan Deniz’in Aktan ile boşanacağı mahgazin medyasının da gündemindeydi.  Çiftin Kuzey isminde bir oğlu bulunuyor.

NE KADAR NAFAKA ALACAK?

Ünlü şarkıcı, eşinin 1 yaşındaki oğlu Kuzey’e annelik görevini yerine getirmediğini iddia ederek, Aktan’a iki ev, bir araba ve aylık 50 bin TL nafaka verecek.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, anlaşmalı olarak boşandı.

ARBEDE YAŞANDI

Günlerdir magazin gündemini meşgul eden haberler doğru çıktı. Ünlü çift anlaşmalı bir şekilde boşandı. Özcan Deniz ile Feyza Aktan bugün boşanma davası için Çağlayan Adliyesi’ne geldi. Çifti görüntülemek isteyen gazeteciler ile güvenlik arasında arbede yaşandı.

FEYZA AKTAN KİMDİR?

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1 yıl birlikte olduğu Özcan Deniz ile 8 Mart’ta sade bir törenle evlendi. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi .Feyza Aktan’ın evlenmeden önce gerçek adının Fatıma olduğu iddia edildi.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün