Özcan Deniz ve Sıla yaz konserleri için ne kadar kazanacak?

Bir kola firmasının reklamlarında rol alan Sıla ve Özcan Deniz, işbirliğine devam ediyor. İkili, birlikte bir dizi yaz konseri vermeye hazırlanıyor.

Birlikte konser verecek olan Özcan Deniz ve Sıla’nın konserlerden kazanacakları ücret de oldukça yüksek. İkili, verecekleri yaz turnesinde 50 ile 70 bin arası bir ücret alacaklaruı haber veriliyor.

Rol aldıkları içecek firmasının reklamıyla bir araya gelen ve adlarından çokça bahsettiren Sıla ve Özcan Deniz’in çok konuşulan bu partnerliğe devam kararlarının ekonomik açıdan oldukça verimli geçeceğine dair yorumlar yapılıyor. yepyeni bir etkinliğe hazırlanıyor.

Özcan Deniz ile Sıla’nın özellikle sosyal medyada çok konuşulan ve tartışılan kola reklamlarından sonra şimdi de bir markanın yaz turnesine çıkacak olması sosyal medyaya hareketlendirmesi bekleniyor. Kola reklamından yüksek ücretler alan ikili, yaz konserleriyle servetlerine servet katmaya devam edecek.

10 ŞEHİRDE 10 KONSER

10 ayrı şehirde konser verecek olan ikiliden Özcan Deniz’in konser başına 70 bin, Sıla’nın ise 50 bin TL alacağı bildiriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]