OZAN İDDİALI ALBÜMÜYLE DÖNDÜ

ozan-gorus-mesafesi

Pop müziğin son yıllarda dikkati çeken isimlerinden Ozan, 6. albümü “Görüş Mesafesi” ile yine müzikseverlerin gündeminde. Albümle aynı isimli şarkısına klip çekilen sanatçının klip yönetmenliğini bu piyasanın çok bilindik bir isim; Kemal Başbuğ yaptı.

Müzik marketlerde Ozan’ın hayranlarını ve sevenlerini bekleyen albümün çıkış parçası Görüş Mesafesi müzik kanallarında ve radyolarda aynı anda yayında.

Yönetmenliğini Kemal Başbuğ’un yaptığı yaklaşık 50 kişilik bir ekiple çektiği klipte 6 yabancı danscı da Ozan’a  eşlik etti. Klipte imaj konusundaki önemli isim Zahid Zahidoğlu’nun Ozan için yaptığı imaj çalışması oldukça beğenildi.

Albümün fotoğrafları ise yine bu alanda başarılı işlere imza atan Koray Kasap’a emanet edildi.

Müzik direktörlüğünü Suat Aydoğan ve Dr. Hatem’in yaptığı yeni albüm sosyal medyada da oldukça geniş yer buldu. Ayrıca Kral Pop TV’nin resmi web sitesinde yayınlandığı ilk gün klip 15 bin gibi önemli bir izlenme rakamını yakaladı.

On Numara Yapım’ın patronajında Görüş Mesafesi isimli albümüyle  Ozan, iki yıl aradan sonra gerek yurtiçinden gerekse özellikle Avrupa’da yaşayan hayranlarının karşısına yeniden iddialı bir çıkış yapmışa benziyor.

MEDYABEY/ ÖZEL

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

medtatör 23:49

HARİKA BİR ÇALIŞMA OLMUŞ HERKESİN ELLERİNE AĞLIK , BU PİYASADA ÖENMLİ BİR YER EDİNECEĞİNİ TAHMİN EDİYORUM VE TEKRAR YÖNETMENİNDEN YAPIMCISINA KADAR HERKESİN EMEĞİNE ve ELLERİNE SAĞLIK..

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]