OYUNCULUĞU SES GETİRDİ: KERAMET DEFNE SAMYELİ’NDE Mİ?

Defne Samyeli - Babam-Sınıfta-Kaldı

Pazar akşamları Fox TV’de yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı izleyiciye yaptığı sürprizlerle ve aldığı iyi reytinglerle adından sözettirmeyi başardı.

Dizinin dördüncü bölümü ‘Tüm Kişiler” kategorisinde birinci olurken AB Gurubu’nda ise ikinci sırada yer aldı. Dizi ‘Tüm Kişilerde’ yüzde 3,62 rating alırken her 100 kişiden 16’sı tarafından izlendi.

Fox TV’nin yaz sezonunda en dikkat çekici dizisi Cem Davran, Defne Samyeli, Melis Tüzüngüç ve Mesut Yar’ın başrolde oynadıkları Babam Sınıfta Kaldı oldu. Gani Müjde’nin yapımcılığını yaptığı dizinin izleyiciye Defne Samyeli ve Mesut Yar gibi iki sürprizi oldu. Pazar gününün reytinglerine bakıldığında izleyicinin hem projeye hem de sürpriz isimlere sıcak baktığını ortaya koyuyor.

Öte yandan haber spikeri Defne Samyeli’nin oyunculuğu medyada ilgi odağı oldu. Ensonhaber.com diziyle ilgili verdiği haberde ” Gözlüklü seksi öğretmen diziye girer girmez birinci yaptı” manşetini kullandı.

Sosyal medyadan  özellikle de Twitter’dan da Defne Samyeli’nin oyunculuğuna tepkiler geldi.

babam-sınıfta-kaldı

İşte o tivitler:

Fatma A. ‏@FtmAkkus
Defne Samyeli’den iyi oyuncu olmuş ama rolü gereği biraz suratsız.

Tamara ‏@birsorunumuzvar
Yüzyılların haber spikeri Defne Samyeli, sen git ergen dizisinde oyna, olcak şey değil. Allahtan güzel kadın da yakıştırıyo.. Yoksa o ne ya?

lilith ‏@Lilithse
Defne samyeli’nin fox’un denk gelirse acik tuttugumuz dizilerinden birinde oynamasi bence dusustur. İyiydi ama hirs yiyor iste.

mesut ylmz ‏@mesutylmzz
Defne samyeli hiç bozmamış. Bu ne abi.

Nergis ‏@NergisTyrell
Defne samyeli oyuncu mu olmuş yok artık o kadına oyunculuk değil spikerlik yakışır hem de defne samyeli eski güzelliğini yitirmiş

ayla yagmur ‏@AylaYagmur
Defne Samyeli’nin dizisi ratinglerde birinci: Başarıdaki en büyük etken “gözlüklü seksi öğretmen” rolü oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]