Oyunculuğu bırakan Mehmet Akif Alakurt Brezilya’ya yerleşti

Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, oyunculuğu bırakma kararından sonra hayatıyla ilgili önemli kararlar almaya devam ediyor. Alakurt, bu kez Türkiye’den on binlerce km.uzaktaki Brezilya’dan bir çiftlik evi aldığı haber veriliyor. Ünlü oyuncunun uzun süre Brezilya’da kalacağı öğrenildi. Kurtlar Vadisi Pusu’dan teklif alan Alakurt’u hayranları ikna etmeye çalışıyor.

MEHMET AKİF ALAKURT BREZİLYA’DA ÇİFTLİK EVİNDE YAŞIYOR

Alakurt’un oynadığı dizilerin tutmaması üzerine hayal kırıklığı yaşadığı ve bunun sonucunda da hayatıyla ilgili önemli değişiklik kararları aldığı konuşuluyor. Oyuncunun fanları sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla Mehmet Akif Alakurt’u bu kararından geri çevirmeye çalışıyorlar. Ama görünen o ki ünlü oyuncunun kararını değiştirmesi o kadar da kolay olmayacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU’DAN TEKLİF ALDI AMA…

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda oynamak üzere teklif alan Alakurt, krkarının olumsuz olduğunu Pana Film yetkililerine söylemiş ama yapım şirketinin oyuncuyu ikna etme çabaları devam etmişti.

TUĞÇE VARGIN’DAN AYRILMIŞTI

Ünlü aktör Kuzey Vargın’ın kızı Tuğçe Vargından ayrılan Alakurt’un halen Brezilya’daki çiftlik evinde olduğu ve kurt köpekleriyle sakin bir hayat yaşadığı öğrenildi.

Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken Alakurt’un uzun süre Brezilya’da yaşamaya devam edeceği konuşuluyor.

Alakurt, ATV’de yayınlanan Canse Dere’nin de yer aldığı Sıla dizisinde Türk izleyicisinin dikkatini çekmişti. Alakurt Best Model yarışmasıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştı.

KANAL D’DE YAYINLANAN FATİH DİZİSİ SONUN BAŞLANGICI OLDU

En son Kanal D’de yayınlanan Fatih dizisinde Fatih Sultan Mehmet’i oynayan Alakurt, dizinin erken final yapması nedeniyle hayal kırıklığı yaşamıştı.

Yakın çevresine göre Fatih dizisinin final yapmasının ardından Alakurt için herşey ters gitmeye başladı.

OYUNCULUĞU BIRAKMA KARARI HAYRANLARINI ÜZDÜ

En son kişisel sosyal medya hesaplarından başta hayranlarını üzen bir açıklama yapan M. Akif Alakurt, oyunculuğu bıraktığını açıklamış ve bu kararıyla medyanın gündemine gelmişti.

Alakurt, sosyal medya hesaplarından “İş sormayın bana. Ne soracaksanız sorun. Gelin oturun ama iş, proje, dizi, film yok. Benden uzak. Oyunculuk mesleğini bıraktım. Oynadığım karakterler de meslekle beraber ekranda kaldı benim için” diye yazmıştı.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]