Oyuncu Fırat Tanış’tan Hatırla Gönül dizisiyle ilgili flaş iddia!

Oyuncu Fırat Tanış’ın Hatırla Gönül adlı diziyle ilgili iddiası ortalığı karıştıracağa benziyor. Başarılı oyuncunun Hatırla Gönül dizisinde “Yani” adlı şarkısının izinsiz kullanıldığını açıklaması gözleri bir anda Hatırla Gönül dizisinin setine çevrilmesine neden oldu.

firat-tanis-1

Oyuncu Fırat Tanış, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ” Hatırla Gönül adlı TV dizisinde söz ve müziği bana ait olan “Yani” isimli şarkı yasal iznim olmadan kullanılmıştır. Duyurulur.”

Dizinin yönetmeni Gül Oğuz’un yine sosyal medya hesabından Fırat Tanış’a yaptığı açıklama ise kafaları iyice karıştırdı. Gül Oğuz, şarkı için Fırat Tanış’tan izin alındığını ifade etti.

Gül Oğuz, Twitter üzerinden “ne kadar ayıp sizinle konuşuldu ve izin alındı bu ne demek oluyor Fırat bey” şeklinde  cevap verdi. Anlaşmazlığın nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

Star TV’de  yayınlanan Hatırla Gönül dizisinde Bahadır Gökçe, Engin Öztürk ve Onur Saylak başrolü paylaşıyor.  Most Production’un yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini ise Gül Oğuz yapıyor.

 

MEDYABEY

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]