Oya Aydoğan uyandı mı? Oya Aydoğan sağlık durumu son dakika

Türk sinemasının ünlü ismi Oya Aydoğan geçtiğimiz Cumartesi günü acilen hastaneye kaldırılmış ve aort damarının yırtık olduğu anlaşılması üzerine yine acil bir şekilde ameliyata alınmıştı. Oya Aydoğan yoğun bakıma alınmıştı. Sevenleri merak ediyor, Oya Aydoğan yoğun bakımdan çıktı mı, Oya Aydoğan uyandı mı? Oya Aydoğan’ın sağlık durumu ile ilgili son dakika açıklamaları geldi. İşte sıcağı sıcağına Oya Aydoğan’ın son durumu.

8 Mayıs Pazar günü Ulus’taki evinde yediği patates kızartmasının boğazına kaçmasıyla fenalaşan ve aort damarının yırtılması sebebiyle kaldırıldığı hastanede 12 saat süren bir ameliyat geçiren ünlü sinema oyuncusu Oya Aydoğan’ın yoğun bakımdaki yaşam savaşının devam ettirildiği ve sanatçının hala uyandırılmadığı belirtildi. Aort damarının yerine suni damar takılan Oya Aydoğan’ın sağlık durumu ile ilgili yapılan son açıklamada konuyla ilgili şu bilgilere yer verildi.

Durumu hala kritik!

Ünlü oyuncusunu sağlık durumu hakkında Liv Hospital Kurumsal İletişim Müdürü Mine Tuduk, “Bütün kardiyolog hekimlerimiz 24 saat hastanın başında bekletiliyor, ikinci bir ameliyat şimdilik düşünülmüyor. Oya Hanım yoğun bakımda uyutuluyor ve 48 saat daha uyandırılmayacak” şeklinde son dakika açıklaması yaptı.

Oya Aydoğan zayıflama hapı yüzünden mi hastanelik oldu?

Apar topar hastaneye kaldırılan ve yarım gün boyunca ameliyatta kalan Oya Aydoğan’ın zayıflama hapı kullanması sonucu aort damarının patlamış olabileceği ihtimalini değerlendiren doktorları; bu tür ilaçları kullanmadan damarın kolay kolay patlamayacağını hatırlattılar.

Ünlüler hastaneye akın etti

Ünlü oyuncu için hastaneye dostları ve sevenleri akın etti. Sinema, müzik ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin hastaneye geldiği belirtildi. Ziyaret edenler arasında Bülent Ersoy, Sibel Can, Aydan Şener, Nükhet Duru, Nuri Alço ve Seda Üren gibi ünlü isimler de yer aldı.

Demet Akalın’dan Oya Aydoğan tweeti

Oya Aydoğan’ın sağlık durumu ile ilgili olarak twitter hesabından açıklama yapan Akalın, “Sevim Emre 3 gündür başından ayrılmıyor Oyamızın. Dun Bülent hocayı getirdi, yoğun bakım önünde can kulak dinledik! Masadan kalkması bile mucize. İnsanin başından ayrılmayacağı, hastayken bile telefonuna iyileşeceksin mesajları attığı en azından bir tane dostu olmalı! Dostluk başka bir şey” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]