Çam Yarması filminin çekim süreci tamamlandı

Çekimleri bir süredir devam eden komedi filmi Çam Yarması’nın çekimleri tamamlandı. Tevfik İnceoğlu, Ferdi kurtuldu, Murat Kuşcu,  Yakup Yavru, Dilber Ay, Koray Ergün, Ömer Faruk Nas, Belkıs Akçıl gibi oyuncuların rol aldığı Çam Yarması filmi, HMK Yapım’ın yapımcılığında çekildi.

Hikayesi Murat Kuşcu’ya ait olan filmin senaryosunu Tuğrul Geylan ve Murat Kuşcu yazdı. Filmin yönetmenliğini ise Sefa Özçelik yapıyor.

cam_yarmasi_filmi

Çam Yarması filminin konusu şöyle:

İstanbul’da yaşayan evli zengin bir çiftin çocukları olmamaktadır. Evli ve hali vakti yerinde olan çift yetimhaneden bir evlatlık almak isterler. Bir tane isterken gelişen sürpriz olaylar onları yetimhaneden üç evlat sahibi yapar. Aradan uzun yıllar geçmiştir. Bu yapılı evlatlıklar artık yetişkin birer adam olmuşlardır. Ama baba parası yemekten başka bir şey yapmayan bu adamlar babaları iflas edince zor duruma düşerler. Babaları bu tembel ve işe yaramaz çam yarmalarını evden kovar. Bu olay sonrasında üç adamın hayata tutunma mücadeleleri başlar. Bu çetin mücadele İstanbul’da başlar sonrasında Çorum’da sonlanır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]