OTEL DİVANE DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

Aram Gülyüz’ün yönetmenliğini yapacağı Otel Divane dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Emre Altuğ, Cem Kılıç, Volkan Severcan ve Nefise Karatay dizinin başrolerini paylaşıyor…

Yeşilçam Dönemi’nin sıcaklığını ve samimiyetini günümüze taşıyan Saner Film’in yeni projesinin detayları açıklandı! “Otel Divane” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

Aram Gülyüz’ün yönetmenliğinde, televizyon izleyicisini, akıllı delilerle tanıştıracak olan dizide başrolleri, Emre Altuğ, Cem kılıç, Volkan Severcan ve Nefise Karatay paylaşırken Burak Alkaş, Haldun Baysan ve Yılmaz Gruda gibi isimler de eşlik ediyor.

CEM KILIÇ DOLANDIRICI OLUYOR!

İki yüz yıllık bir akıl hastanesinin, şenlikli bir butik otele dönüştüğü “Otel Divane”de Emre Altuğ ve Volkan Severcan iki kardeşi canlandıracak! Akıl hastanesi müdavimlerinin, bir şekilde kendilerini otel çalışanı olarak bulacağı dizide, otelin devamlı müşterilerinden biriyse küçük çaplı bir dolandırıcı; hem yeni gelen müşterileri, hem delileri ufak tefek dolandıran yaramaz karakteri ise Cem Kılıç canlandıracak! Kadronun küçük oyuncusu Birsu Demir ise dahi ‘Peri Divane’ olarak ekibin içinde yerini alıyor.

Bir zamanlar sinema sanatçılarının uğrak yeri olan Belgrad Ormanı’ndaki, yıllara meydan okuyan tarihi ‘Bilezikçi Çiftliği’nde gerçekleşecek olan çekimler, önümüzdeki günlerde başlıyor.

Enver Sülük’ün senaristliğini yaptığı dizi “Otel Divane” yakında izleyiciyle buluşacak!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]