Televizyon

ÖRNEK EVLAT TURABİ!

Survivor yarışmasından sonra Bodrum’da soluğu alan Turabi’den örnek davranış…

Turabi, Survivor’dan kazandığı para ödülünü babasına, araba ödülünü annesine vereceğini açıkladı.

Turabi, kendisini soru soran gazetecilere “Bodrum’da cennette gibiyim. Buranın çok güzel havası ve insanları var. Bana karşı tepkiler inanılmaz. Yarışmadan çıktıktan sonra illaki seviliriz diyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Bu kadarını hayal bile edemezdim. Bana Turabi bu kadar çok sevileceksin deselerdi inanmazdım.”

Turabi, “yarışmadan kazandığı para ödülünü nasıl değerlendireceği” sorusuna: “Parayı ne yaptın? diye soruyorlardı. Para elime geçtiği zaman babaya gidecek. Araba ödülü anneme gidecek. Bende yine bir şey kalmadı. Ben zaten dans ve dövüşten para kazanıyordum. Onları artık hobi olarak yapacağım, çok sevdiğim için bırakamam.”

Yarışma süresince kameralara alıştığını ifade eden Turabi, oyunculuk yapmak istediğini belirterek, tekliflere açık olduğunu ve usta oyuncuların yanında yetişip kamera karşısına geçmek istediğini söyledi. Ada şartlarının oldukça zor olduğunu hatırlatan Turabi: “Açken her şey çok zor. Açlıktan ölüyorsun, yan koltukta kumanda bile olsa onu bile üşenirsin almaya. Açlıktan ölüyoruz ve bir adadaydık. Açken yürümek ve nefes almak bile çok zor.” diye konuştu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı