OPRAH WINFREY ÖZÜR MÜ DİLEDİ REKLAM MI YAPTI?

Dünyaca ünlü televizyoncu ırkçılıkla suçladığı tezgahtarın kovulmasına neden olduğu için özür diledi. Olayların bu kadar büyüyeceğini tahmin edemediğini söyleyen Winfrey “Mağazanın adını söylememiştim. İsviçre’de olduğunu söylediğim için de çok üzgünüm” dedi. Winfrey, yeni filminin reklamını yapmakla suçlanıyor.

Bir televizyon programında İsviçre’de beğendiği bir çantayı tezgahtarın ırkçı tavrı nedeniyle alamadığını anlatan ve dünya basınında gündem yaratan Oprah Winfrey tezgahtarın kovulmasına neden olduğu için özür diledi. İşten çıkartılan Trois Pommes isimli mağazanın çalışanı Winfrey’in söylediklerinin doğru olmadığını açıkladı.

‘ÇOK ÜZGÜNÜM’
İtalyan tezgahtar, İsviçre basınına, “Asla bir müşteriye öyle davranmam. Oprah gibi birinin neden böyle suçlamalarda bulunduğunu anlamıyorum. O çok güçlü, ben sadece tezgahtarım” dedi.

Yaşananlardan dolayı dün özür dileyen Winfrey, “Sadece başıma gelenleri anlatmak istedim. Durum bu boyutlara ulaştığı için gerçekten çok üzgünüm. Mağazanın adını söylememiştim. İsviçre’de olduğunu söylediğim için de çok üzgünüm” dedi.

‘KABACA AMA IRKÇI MI?’
Fox News sunucusu Martha MacCallum da Oprah Winfrey’i yeni filmi ‘Butler’ın tanıtımını yapmak için ırkçılık kozunu kullandığını öne sürdü.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]