Onur Saylak, Tuba Büyüküstün’ün ilişkisiyle ilgili medyada çıkan açıklama haberini yalanladı

Onur Saylak, bugün medyada yer alan ve eski eşi Tuba Büyüküstün’ün kendisini işletmeci Umut Evirgen’le aldattı mı sorusuna cevap vermesiyle ilgili haberin gerçek olmadığını, böyle bir beyanatı vermediğini açıkladı. Basına bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığını sosyal medya Instagram’daki hesabından açıklayan Saylak, sözkonusu haberle ilgili de yasal işlem başlattığını duyurdu.

ONUR SAYLAK “TUBA BENİ ALDATMADI” HABERİ YALANLADI

Medyada yer alan haberde Saylak’ın eski eşi ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün işletmeci Umut Evirgen ile ilişkisi sonrasında ilk kez konuştuğu Onur Saylak’ın “Tuba beni aldatmadı.” diyerek iddiaları net bir dille yalanladığı haber veriliyordu.

Yine söz konusu haberde oyuncu ve yönetmen Onur Saylak’ın “Tuba beni aldatmadı. İlişkimiz zaten bitmişti” açıklamasını yaptığı ifade ediliyordu.

Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Saylak şunları yazdı: “Bugün gazetelerde çıkan beyanat bana ait değildir! Hiçbir gazeteye-gazeteciye konuyla ilgili açıklama yapmış değilim. Haddini bilmez birtakım kişilerin beni konuya dahil etme biçimleri akılalmaz derecede çirkin ve gerçekleri yansıtmamaktadır. Hangi maksatla yazıldığını anlayamadığım yazıyla ilgili yasal işlem başlatılmıştır!

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]