Ömür Varol ile Nihat Doğan yayın sonrasında neden kavga etti?

Beyaz TV’de yayınlanan sabah kuşağı magazin programı Söylemezsem Olmaz’da olaylı gün!.. Programın moderatörü Ömür Varol ile yorumcusu Nihat Doğan arasında yaşanan tartışma gündeme bomba gibi düştü… Ömür Varol ve Nihat Doğan neden kavga etti? İddia edildiği gibi yumruklar mı konuştu? Ömür Varol programı bıraktı mı? Yeng sunucu kim olacak? Tüm soruların cevabı M.bey farkıyla sizlerle…

Dün yayınlanan programın ardından sunucular arasında yaşanan kavganın ardından Ömür Varol programdan ayrıldı. Ömür Varol’un yerine bugün programı sunan isim Tahir Sarıkaya oldu.

Program sonrasında neler yaşandı?

İddialara göre; Pazartesi günü yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programın ardından yorumcu Bircan İpek magazin konseptinin çok dışına çıkıldığını vurguladı ve daha fazla magazin haberlerine yer verilmesi gerektiğini belirtti.

Bunun üzerine Ömür Varol ile yaşanan tartışmanın ardından Ömür Varol Bircan İpek’in üzerine yürüdü. Ömür Varol, araya giren Nihat Doğan’ın da yüzüne çay bardağını fırlatınca tartışma kavgaya dönüştü. Ve yumruklar konuşmaya başladı. Kavganın büyümesini güvenlik görevlileri araya girerek önledi. Yaşanan tatsız olayın ardından Ömür Varol programdan ayrıldığını belirtti.

İşte Söylemezsem Olmaz’ın yeni sunucusu 

Günün akşamında ise programın sunucusunun değiştiği ve Ömür Varol’dan boşalan koltuğa Tahir Sarıkaya’nın geçtiği öğrenildi.

Tahir Sarıkaya yeni görevini Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla kamuoyuna duyurdu. Sarıkaya dün akşam “Bana bu görevi veren Sayın Osman Gökçek’e teşekkür ediyorum. Yarın sabah görüşmek dileğiyle” diye yazdı ve sabah ilk yayınına çıktı.

Ömür Varol, Bircan İpek ve Nihat Doğan’ın son kez birlikte sundukları Söylemezsem Olmaz programı 10 Nisan 2017 Pazartesi günü yayınlanmıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]