Ömür Varol, Ayşe Arman ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu diline doladı

İstanbul’da düzenlenen Kadın Zirvesi’nin moderatörlüğünü üstlenen Ayşe Arman, organizasyona konuk olarak katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na zor anlar yaşattı. Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde sarfettiği erkeklerin işsiz kalmasıyla kadına şiddet uyguladığı yönündeki kimi sözler özellikle kadınların tepkilerine neden olmuştu. Beyaz TV’de yayınlanan Ömür Varol’la Beyaz Gazete programı sunucusu Ömür Varol ikili arasında geçenleri adeta diline doladı.

VAROL: AYŞE ARMAN KANTARIN TOPUZUNU KAÇIRDI

Ömür Varol ‘Milyonlarca insanın oy verdiği bir partinin liderinin bu duruma düşmesinden oldukça rahatsızım ‘ diye konuştu. Ömür Varol, Ayşe Arman’ın Kılıçdaroğlu’nun gözlerinin içine baka baka alay ettiğini ileri sürdü. Varol, ‘ Ayşe Arman’ın da kantarın topuzunu kaçırdığını dile getirdi.

KILIÇDAROĞLU BU DURUMA KENDİ DÜŞÜYOR

Ömür Varol programda şunları dile getirdi: “Söyleyene değil söyletene bakacaksınız. Kemal Kılıçdaroğlu bu duruma kendi kendisine düşüyor. Yakınında kimse yok mu Kemal Kılıçdaroğlu’nu uyaracak? Hadi bir hata yaptın (kadına şiddet) konusunda beyefendi şöyle düzeltebilir diyebilecek kimse yok mu CHP’de?”…

İşte Ömür Varol’un o ilginç yorumları:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]