Ömer Faruk Sorak hangi dizinin yönetmenliğini yapacak?

Sezonun en çok ses getiren dizisi ‘Paramparça’ya imza atan Endemol Shine Türkiye’nin yeni sezonda da yine çok iddialı bir yapım için hazırlıklarını tamamladığı haber veriliyor.

‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’ adlı yeni projede Cansu Dere’nin de aralarında olduğu pek çok oyuncu ile ön görüşme yapıp Belçim Bilgin’de karar kılan Endemol Shine Türkiye, dizinin genel yönetmenliğini de bugüne kadar Vizontele’den G.O.R.A’ya çektiği 6 sinema filmiyle 13 milyonun üzerinde izleyiciye ulaşan, Türkiye’nin en çok gişe yapan sinema filmlerinde yönetmenlik yapan Ömer Faruk Sorak’a teslim etti.

YA HER ŞEYİM YA HİÇİM İDDİALI GELİYOR
Belçim Bilgin, aralarında ‘Güz Sancısı’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘Kurtuluş Son Durak’ ve ‘Kelebeğin Rüyası’nın yanısıra Monica Belluci ile oynadığı ‘Gergedan Mevsimi’ adlı filmle de adından söz ettirmeyi başarmıştı.
Belçim Bilgin, ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’de, hiç bir şekilde ideallerinden ödün vermeyen bir çocuk doktorunu canlandıracak.

SENARYO YILDIZ TUNÇ’A EMANET
‘Vizontele’, ‘Gora’, ‘Sınav’, ‘Yahşi Batı’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘8 Saniye’ gibi Türk Sinema tarihinin en çok izlenen filmlerinin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’ in senaryosunu ise yine başarılı bir isim yazıyor.  ‘Aliye’, ‘Binbir Gece’, ‘Aşk ve Ceza’ ve en son dönemde de ‘Paramparça’ gibi efsane olmuş dizilerin yazarı Yıldız Tunç yeni proje Ya Her Şeyim Ya Hiçim’de de yer alacak.

AŞK DEĞİŞTİRİR, İKTİDAR KİRLETİR
‘Aşk değiştirir, iktidar kirletir’ cümlesi üzerine kurulan, güçlü bir aşk hikayesinin anlatıldığı ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’in çekimlerine temmuz ayında İstanbul’da başlanacağı haber veriliyor.

Dizinin, yeni sezondaki adresinin büyük ihtimalle Fox TV’de olacağı bekleniyor.

ÖMER FARUK SORAK KİMDİR?:

1964 yılında Ankara’da doğdu.1986 yılında Ankara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu’nu bitirdi. 1987-1995 yılları arasında TRT’de kameraman olarak çalıştı. Daha sonra görüntü yönetmenliği yapmaya başladı. Fatih Erdemci, Teoman, Kenan Doğulu, Şebnem Ferah, Emre Altuğ ve Ayşegül Aldinç gibi ünlü sanatçılara çektiği reklam filmleri ve video kliplerle tanındı. Asıl çıkışını 2000 yılında çektiği Vizyontele filmi ile yaptı. 1998’de, Böcek Yapım şirketini kurdu ve birçok reklam filmi ve klipte görüntü yönetmeni ve yönetmen olarak çalıştı.

İpek Sorak ile evli.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]