Olcay Bolelli’den klip kutlaması

Pop müziğin yeni ve genç ismi Olcay Bolelli Kıbrıs’ta çekilen klibinin yayına girişi öncesi İstanbul’da barbekülü bir kutlama partisi yaptı.

Plus Music Company(PMC)’den kısa bir süre önce piyasaya çıkan “Hoş geldin” albümü ile müzik dünyasına giriş yapan genç sanatçı ikinci klibini “Seni Ben” adlı şarkısına Kıbrıs’ta çekmişti.

Rafet El Roman’ın klip yönetmenliği yarak destek verdiği Olcay Bolelli’yi klip kutlamasında da yalnız bırakmadı. Eşi Ceren hanımı ve sanatçısı Yusuf Güney’i de yanına alarak partiye katılan Rafet El Roman “Olcay çok başarılı bir sanatçı ve müzisyen. Kendisine destek vermemin nedeni onda gördüğümüz ışıktır. Tıpkı Ezo ve Yusuf Güney’de gördüğümüz ışık gibi. Olcay’da şarkıları ile dikkat çekiyor ve yakın bir zamanda da yıldızı çok parlayacak” dedi.

Olcay Bolelli’nin maxi single albümü “Hoş geldin” ‘Müzik Marketlerde En Çok Satan Single Albümler’ listesinde şu sıralar zirveyi zorluyor…

Montaj çalışmaları Almanya’da yapılan ve birkaç gün içinde yayına girecek olan klibin çekimleri Kıbrıs’ta doğal güzellikler içinde ve tarihi çeşitli mekanlarda yapıldı. Çekimlerde Bolelli’ye t KKTC’de yaşayan 17 yaşındaki lise öğrencisi ve model olan Sonya Çetindal’ın yanı sıra Lefkoşa Belediye Orkestrası’dan müzisyenler de eşlik ediyor.

Levent’deki Plus Music Company(PMC) bahçesinde düzenlenen barbekü partisine çok sayıda davetlinin yanı sıra basın mensubu ve radyo programcıları ile DJ’ler katıldılar…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]