“Olanlar Oldu” filmi gişede Ata Demirer’in yüzünü güldürecek mi?

Ata Demirer’in yaz mevsimini kışın ortasına taşıyan filmi ‘Olanlar Oldu’nun vizyon tarihi yaklaşıyor. Olanlar Oldu filminde Ata Demirer’e  son dönemin popüler ismi Tuvana Türkay eşlik ediyor. Türkay filmde; aşkta yüzü gülmeyen, ünlü bir dizi oyuncusu olarak izleyici karşısına çıkacak.

BKM Film yapımı ‘Olanlar Oldu’nun yönetmen koltuğunda Eyyvah Eyvah filmlerinin yönetmeni Hakan Algül oturuyor. Senaryosunu Ata Demirer’in kaleme aldığı film 20 Ocak’ta vizyonda olacak!

OLANLAR OLDU’NUN HİKAYESİ

Zafer ve annesi Döndü hanım, Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Bu olanlar herkes için hayırlısı olur mu olmaz mı konusu ise filmin sonunda belli olur.

Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı filmin gişede nasıl bir sonuç alacağı merak ediliyor.

Ata Demirer ‘Olanlar Oldu’da hem ‘Kaptan Zafer’ hem de annesi ‘Döndü’ olarak rol alıyor. Türkay da ünlü komedyenin her iki karakteriyle de karşılıklı oynadığı başarılı sahnelere imza attı.

Kaptan Zafer’in gönlünü kaptırdığı Aslı karakterine hayat veren Tuvana Türkay, Döndü Hanım’ın da gönlünü fethetmek için elinden geleni yaptı.

OLANLAR OLDU KÜNYE:

Yönetmen: Hakan Algül
Yapımcı: Necati Akpınar
Senaryo: Ata Demirer
İdari Yapımcı: Funda Ödemiş
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil
Müzik: Fahir Atakoğlu
Sanat Yönetmeni: Murat Uçan
Kurgu: Mustafa Gökçen
Kostüm: Funda Büyüktunalıoğlu
Ses Tasarım Süpervizörü: Ulaş Ağce
Ses: İntepe Ses
Saç & Makyaj Tasarım: Suzan Kardeş
Cast Direktörü: Tuba Sökmen Gülmez

Oyuncular: Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Renan Bilek, Seda Güven, Toprak Sergen, Ali Yoğurtçuoğlu, Bedir Bedir, Gümeç Alpay, Bige Önal, Murat Okay, Tuna Kırlı, Efe Akercan, Esat Polat Güler ve Derya Alabora.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]