Yaşam

İstanbul trafiğinde son durum (İBB trafik canlı takip et)

İstanbul trafiğinde yola çıkanlar ve çıkacaklar en çok bu soruyu merak ediyor. Okulların açıldığı ilk gün İstanbul trafiğinde son durum ne? Bugün 17 milyon öğrenci yeni eğitim öğretim yılına merhaba dedi. İlk ders zili çaldı. Haliyle bu yoğunluk bir metropol şehri olan İstanbul’un trafiğini de etkiliyor… İBB trafik sorgulama ile hangi yolların tıkalı olduğu, hangi güzergahlarda trafik yoğunluğu yaşandığı ve alternatef yolları öğrenebilirsiniz. Okulların açıldığı ilk gün İstanbul trafiğinde son durumu haberimizdeki İBB trafik sorgulama linkinden takip edebilirsiniz.

2017-2018 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte bu sabah servis araçları İstanbul trafiğine çıktı. Zaten kalabalık olan İstanbul trafiğindeki yoğunluğun özellikle okul giriş ve çıkış saatlerinde daha da artması bekleniyor. İstanbulda oOkulun ilk gününde öğrenciler sabahın erken saatlerinde yollara çıktı ve okullarına yetişmeye çalıştı.

Metrobüs duraklarında da yoğunluk arttı

Sabahın erken saatlerinde metrobüs durakları öğrenci, öğretmen, veli ve işine yetişmek isteyen vatandaşlarca doldu taştı.  Metrobüslerde aktarma merkezi olarak bilinen Avcılar’da araçların kapı önlerinde uzun kuyruklar oluştuğu görüldü.

İBB trafik yoğunluğu canlı takip etmek için tıklayınız

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı