Televizyon

Okan Bayülgen yeni kurulan TV kanalıyla anlaştı…Ekranlara dönüyor

Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak olan ünlü şovmen Okan Bayülgen, ekrana dönüyor. Okan Bayülgen yeni TV programını  3N Medya çatısı altında yayın yapacak olan TV100 kanalında yapacak. Bayülgen’in yeni kanalıyla anlaşmaya vardığı öğrenildi.

OKAN BAYÜLGEN TV 100 KANALIYLA ANLAŞTI

Okan Bayülgen’in geçtiğimiz günlerde kanal yönetimi ile el sıkıştığı haber veriliyor. Bayülgen’in alışılmışın dışında bir formatla ekranda olacağı belirtiliyor.

Türk televizyonculuğunun önemli isimlerinden biri olan Bayülgen, Televizyon Makinası, Makina, Disko Kralı, Medya Kralı, Muhabbet Kralı, Kral Çıplak ve Zaga isimleriyle, yıllarca reyting rekorları kıran şov programlarına imza atmıştı.

İş adamı Necat Gülseven’in sahibi olduğu 3N Medya, kısa süre önce Balıkesir’de yayın yapan TV100’ü satın almış ve kanalı ulusal yayın yapan bir haber kanalına dönüştürmek için harekete geçmişti.

Yeni haber kanalı için Mecidiyeköy’deki Profilo Alışveriş Merkezi’nde 1500 m2’lik bir alanı tutan 3N Medya, kısa süre içinde yeni haber kanalını yayına sokmaya hazırlanıyor.

3N Medya bünyesinde Show Radyo ve Radyo Viva da bulunuyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün