Öğrenci İşleri filminin vizyon tarihi ne zaman?

Sezonun merakla beklenen komedi filmi ‘Öğrenci İşleri’ bol yıldızlı kadrosuyla vizyon için gün sayıyor! Yer aldıkları projelerle televizyon ekranlarından milyonlara ulaşan oyuncular, ‘Öğrenci İşleri’yle beyazperdeye çıkmaya hazırlanıyor…

Ekranlarda alışılagelmişin dışında bir ‘mahalle komedisi’ tarzı yaratan “Geniş Aile” dizisinin Kara Bilal’i Fırat Tanış, Zekai’si Bora Akkaş, Ulvi’si Bülent Çolak’ın rol aldığı filmde bir başka fenomen dizi ‘İşler Güçler’in sevilen oyuncuları Murat Akkoyunlu ve Yeliz Şar da yer alıyor.  Bu isimlere, son dönemin dikkat çeken oyuncularından ‘Seksenler’in Elvan’ı Begüm Öner ve ‘Kanıt’ dizisinin Komiser Selim’i Deniz Celiloğlu’nun da eşlik ediyor.

Başrollerini Murat Akkoyunlu ve Fırat Tanış’ın paylaştığı filmin yapımcılığını Güzel İşler Sanat Yapım üstlenirken, senaryosu ise Kamuran Süner imzası taşıyor. ‘Öğrenci İşleri’nin yönetmen koltuğunda ise Talip Karamahmutoğlu oturuyor. 7’den 70’e herkesi kahkahaya boğmaya hazırlanan film 24 Nisan’da vizyonda olacak!

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]