ÖDÜLLER TRT’YE…

Gelişim Üniversitesinin her yıl gerçekleştirdiği medya ödül töreninin sonuçları belli oldu. 12.000 öğrencinin oylarıyla, medyanın başarılı isimleri çalışmalarının semeresini görüyor. Birçok kategoride yarışan yapımlar ve isimler arasından TRT kurum ve yapımlarıda ödüle layık görüldü.

En iyi dizi film kategorisinde birçok başarılı yapım yer alırken TRT ekranlarının sevilen dizisi “Beni Böyle Sev” ödüle layık görülürken, en iyi tematik kanal TRT Okul, en iyi müzik kanalı ödülünü de TRT müzik kazandı. 12 Nisan tarihinde Gelişim Üniversitesinde yapılacak olan ödül töreninde birçok ünlü isimde ödül alacak.

Gelişim Üniversitesi medya ödül töreni organizasyonu On Numara yapım tarafından organize ediliyor. Mesut Yar, Ahmet Selçuk İlkan, Yüksel Aytuğ, “Gizli Özne” isimli tiyatro oyunlarıyla Yeşim Salkım ve Arda Esen, yanında Kemal Sunal’a verilen onur ödülüde oğlu Ali Sunal’a takdim edilecek. 12 Nisan tarihinde yapılacak olan medya ödül töreni,televizyon ve sanat dünyası yanında birçok bürokratında katılımıyla gerçekleşecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]