Ocak ayı burç yorumları 2017 Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz, işte şanslı ve riskli günler…

Ocak ayı burç yorumları… 2017 Ocak ayında astroloji… Yeni yılın ilk ayında burçları neler bekliyor? 2017 Ocak ayına burçlar nasıl girecek? Hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Ocak 2017 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2017 Ocak ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologların Ocak ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

2017 yılının ilk ayında 12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay, ve 28 Ocak tarihinde Kova burcu’nda Yeniay oluşacak.

2017 yılı aylara göre gök olayları

Ocak 2017: Ocak 12 Yengeçte Dolunay, 28 Ocak Kovada Yeniay

Şubat 2017: Şubat 11 Aslanda Ay Tutulması, 26 Şubat Balıkta Güneş Tutulması

Mart 2017: Mart 12 Başakta Dolunay, 28 Mart Koçta Yeniay

Nisan 2017: Nisan 11 Terazide Dolunay, 26 Nisan Boğada Yeniay

Mayıs 2017: Mayıs 11 Akrepte Dolunay, 25 Mayıs İkizlerde Yeniay

Haziran 2017: Haziran 9 Yayda Dolunay, 24 Haziran Yengeçte Yeniay

Temmuz 2017: Temmuz 9 Oğlakta Dolunay, 23 Temmuz Aslanda Yeniay

Ağustos 2017: Ağustos 7 Kovada Ay Tutulması, 21 Ağustos Aslanda Güneş Tutulması

Eylül 2017: Eylül 6 Balıkta Dolunay, 20 Eylül Başakta Yeniay

Ekim 2017: Ekim 5 Koçta Dolunay, 19 Ekim Terazide Yeniay

Kasım 2017: Kasım 4 Boğada Dolunay, 18 Kasım Akrepte Yeniay

Aralık 2017: Aralık 3 İkizlerde Dolunay, 18 Aralık Yayda Yeniay

Uzman Astrolog Su Karakuş 2017 Ocak ayını yorumladı

“3 Ocak’dan itibaren romantik ve platonik aşklar dönemi başlayacak. Su grubu burçlar için çekiciliğin yükseldiği evre. (Venüs Balık burcunda)

4 Ocak’a kadar kariyer ve otoritelerle ilişkili planları dikkatli yönetmeli. Merkür Oğlak burcunda geri gidiyor. 4 Ocak’tan itibarense seyahatler, eğitim ve başka kültürleri tanıma konusunda daha hevesli olabilirsiniz ama unutmayın daha fazla hata yapacaksınız. (Merkür Yay burcunda geri gidiyor) 8 Ocak’da durağanlaşan Merkür,9 Ocak’tan itibaren sözleşme yapmak, büyük alışverişler yapmak, elektronik araçları ve kalpleri tamir etmekte yardımcı olacak.

Tamamlamak ve sonuç almak istediğiniz ne varsa, özellikle ev ve aile konusundaysa 12 Ocak civarında harekete geçebilirsiniz. ( Dolunay Yengeç burcunda)
Dolunay bir hayli sert etkiler içeriyor. Yani tamamlanma zorunlu. Evden taşınmak, yeni bir aile kurmak, eşyaları yenilemek hepsi zorunluluktan alınacak kararlar olabilir. Ani yıkımlar( Güneş-Uranüs karesi), şanssızlıklar ( Güneş-Jüpiter karesi), güçlü kişilerden gelecek baskılar ( Ay-Plüton karşıtlığı), aşırı duygusal tepkiler( Ay-Uranüs karesi) olaylarla baş etmeyi zorlaştırabilir. Dolunay gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili.

12 Ocak’da Merkür de tekrar Oğlak burcuna dönüş yapmış olacak. Geçtiğimiz 5 hafta boyunca kariyerinizle ilgili hataları telafi etme dönemi de böylece başlayacak.
19 Ocak’dan itibaren humanist, evresel ve dostluğa dönük adımlar kişiliğinizi canlandıracak. (Güneş Kova burcunda)
28 Ocak’da yeni arkadaşlar, yepyeni idealler ve gruplar yaşamınıza katılabilir. ( Kova burcunun 8.derecesinde yeniay).

Gizli ve karanlık ilişkilerin, olayların açığa çıkacağı bu evrede iyi dostların yanınızda olması büyük avantaj. Öte yandan duygulara arkanızı dönmek ( Venüs kare Satürn) ve köklü değişikliklere mecbur hissetmek ( Uranüs-Plüton kare) gibi sevimsiz bir ruh hali de oluşabilir. Ocak ayının pek huzurlu ve dingin geçeceği söylenemez. Ancak bu kadar zorlayıcı açının bir yan etkisi vardır O da başarı. Neyin peşinden giderseniz ve ne kadar ulvi bir amaç olursa o kadar başarıya yaklaşırsınız.

28 Ocak’da Mars Koç burcuna yerleştiğinde kaybedilen cesaret yeniden kazanılır, daha atak ve hırslı çıkışlarla yaşama yeniden tohum ekilir ve bahara yatırım yapılır.

Bu nedenle moral ve motivasyonu yüksek tutmakta yarar vardır. Ve şimdiden bilinmelidir Ocak ayının güçlüklerine rağmen 2017 iyi bir yıl olacaktır.”

2017 Ocak Ayı burç yorumları için tıklayınız

Ünlü astrologlardan Ocak 2017 yorumları için tıklayınız

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]